Dizi / Film

“Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” 22 Kasım’da Sinemalarda

Yapımcı Mustafa Uslu'dan efsane olacak yeni bir film daha geldi. Milli gururumuz Naim Süleymanoğlu'nun hayatını konu alan film 22 Kasım'da vizyona girecek.

Ülkemiz ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayatı beyazperdeye aktarılıyor. Dijital Sanatlar Yapımevi; halterde aşılması güç, neredeyse imkansız başarılara imza atan, “Dünyanın En İyi Sporcusu” seçilen efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayatını beyazperdeye taşıyor. Senaryosunu Barış Pirhasan’ın yazdığı filmin yönetmeni Özer Feyzioğlu. Naim Süleymanoğlu’na benzerliğiyle de dikkat çeken yetenekli oyuncu Hayat Van Eck ise başrolde.

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Filminde…

Türk spor tarihine damga vuran Naim Süleymanoğlu‘nun hayatını anlatan “Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu” adlı film, 22 Kasım’da izleyiciyle buluşacak.  Senaryosunu Barış Pirhasan’ın kaleme aldığı yapımın tanıtım filmi yayımlandı.

Tanıtım filminde 1980’li yıllarda yaşanan sorunlara işaret edilerek, “İşte tam da o yıllarda, bir güneş doğdu memleketin üstüne. 1,51 boyunda bir adam geldi anavatana. O hatırlattı bize, birleşince, birlik olunca ne kadar güzel olduğumuzu. 55 milyon Türk’ün umudu, çığlığı, mutluluğu oldu dünyada. Onda bulduk, kaybettiğimiz gücümüzü, kudretimizi. Ondan öğrendik karşımızdakini sadece insan olduğumuz için kucaklamayı. O alıştırdı bizi, mucizelere inanmaya. O uzattı elini çaresiz, kimsesiz soydaşlarımıza. Ondan gördük kendi nefesimizin, kendimize yettiğini.” ifadeleri kullanıldı.

“Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” İlk Tanıtım

22 Kasım’da vizyona gireceği açıklanan filmde, Süleymanoğlu’nu genç oyuncu Hayat Van Eck canlandıracak.  Filmde usta haltercinin babası Süleyman Süleymanoğlu’nu Yetkin Dikinciler, annesi Hatice Süleymanoğlu’nu Selen Öztürk, halter sporuna yeteneğini fark eden ve onu dünya spor arenasına taşıyan ilk antrenörü Enver Türkileri’yi ise Gürkan Uygun oynayacak.

Yönetmenliğini Özer Feyzioğlu’nun üstleneceği filmin görüntü yönetmenliğini Martin Szecsanov, kurgusunu Mustafa Presheva, müziklerini ise Fahir Atakoğlu yapacak. Filmin yapımcılığını ise “Ayla”, “Müslüm” ve “Çiçero” filmlerinin de yapımcısı olan Mustafa Uslu üstlenecek.

“Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” – Tanıtım 2

“Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” Konusu

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu, ülkemiz ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikayesini konu ediyor. İlk Dünya Rekoru’na imza attığında 15 yaşında olan, spor kariyerine 7 Dünya Rekoru,üç farklı olimpiyatta kazandığı 3 Olimpiyat Altın Madalya, 6 Avrupa Şampiyonluğu ile 7 tane Dünya Şampiyonluğu ve daha nice başarılar sığdıran Naim Süleymanoğlu’nun hayatının anlatıldığı filmde, Süleymanoğlu’na Hayat Van Eck hayat veriyor.

“Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” 2. Fragman Yayında!

“Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu” Oyuncuları

Hayat Van Eck (Naim Süleymanoğlu)

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu’nu Canlandıracak Hayat Van Eck Kimdir?

Yetkin Dikinciler (Süleyman Süleymanoğlu)

Yetkin Dikinciler Kimdir?

Selen Öztürk (Hatice Süleymanoğlu)

Gürkan Uygun (Enver Türkileri)

Uğur Güneş

Uğur Güneş Kimdir?

İsmail Hacıoğlu

İsmail Hacıoğlu Kimdir?

Renan Bilek

Bülent Alkış

“Merhaba Güzel Vatanım” İzle (1 Kasım’da Sinemalarda)

Mehmet Bozdağ’dan Fatih Sultan Mehmed Dönemi Filmi :Türkler Geliyor “Adaletin Kılıcı”

Müslüm İzle (Arabesk Müziğin Güçlü Ve Unutulmaz Sesi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu