Dizi / Film

Müslüm İzle (Arabesk Müziğin Güçlü Ve Unutulmaz Sesi)

Türk arabesk ve halk müziği sanatçısı, müzik dünyasında "Müslüm Baba" olarak tanınan Müslüman Gürses'in hayatı film oldu.

Gerçek hayat hikayelerini sinemaseverlerle buluşturmaya devam eden Dijital Sanatlar, müziğin efsane ismi Müslüm Gürses’in hayatını beyazperdeye taşıyor. Yönetmen olarak Can Ulkay ve Ketche’nin imzasının bulunduğu filmde, Müslüm Gürses’i Timuçin Esen; büyük aşkı, hayat arkadaşı Muhterem Nur’u ise Zerrin Tekindor canlandırıyor. Filmin yapımcılığını Dijital Sanatlar Yapımevi/ICNN üstleniyor.

“Müslüm” Filmi İlk Resmi Fragman (26 Ekim’de Vizyonda)

“Müslüm” – Fragman 2

“Müslüm” Filmi Konusu

Müslüm, arabesk müziğinin efsane ismi Müslüm Gürses’in hayat hikayesini beyaz perdeye taşıyor. Unutulmaz ses sanatçısının iniş ve çıkışlarla dolu yaşamının anlatıldığı filmde, Müslüm Gürses’in milyonları etkileyen müziğine, çocukluğundan ölümüne kadar geçen zamanda yaşamına etki eden kişilere, çok sevdiğini her fırsatta dile getirdiği eşi Muhterem Nur’a odaklanılıyor.

Timuçin Esen’in Müslüm Gürses’i canlandırdığı filmde, Muhterem Nur’a Zerrin Tekindor, Müslüm Gürses’in babasına ise Turgut Tunçalp hayat veriyor. Yönetmenliğini, Türkiye’nin geçen yılki Oscar yarışı için aday adayı olarak gönderdiği Ayla’nın yönetmeni Can Ulkay ve “Romantik Komedi” filminden 8 yıl sonra tekrar yönetmen koltuğuna oturan Ketche’nin (Hakan Kırvavaç) üstlendiği filmin senaryosunu Hakan Günday ve Gürhan Özçiftçi kaleme alıyor.

“Müslüm” İzle

https://youtu.be/Ww51D2MZFhY

“Müslüm” Filmi Oyuncuları

Timuçin Esen (Müslüm Gürses)

Timuçin Esen Kimdir?

Zerrin Tekindor (Muhterem Nur)

Ayça Bingöl (Emine Akbaş)

Erkan Can (Limoncu Ali)

Taner Ölmez (Ahmet Akbaş)

Taner Ölmez Kimdir?

Erkan Avcı (Bahtiyar)

Erkan Avcı Kimdir?

Şahin Kendirci (Müslüm Gürses’in Gençliği)

Turgut Tunçalp (Mekmet Akbaş)

Müslüm Filminden Görseller

7. Koğuştaki Mucize Filminin Orjinal Kore Versiyonu “Miracle in Cell No.7”

Ji Chang-Wook Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu