Ordan BurdanYaşam

Sosyal Medyanın En Çok Konuşulan Kadın Oyuncuları

DigiLUP tarafından yapılan araştırmaya göre geçtiğimiz hafta sosyal medyada en çok konuşulan kadın oyuncular belli oldu!

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme sistemi Digilup, yayındaki yerli dizilerde rol alan kadın oyuncuların, sosyal medya yansımalarını araştırdı. Ay boyunca en düşük sayıyı alan Burcu Özberk, buna rağmen zirvedeki yerini korudu. Zalim İstanbul dizisindeki performansıyla dikkat çeken Sera Kutlubey de ikinciliği kaptırmadı.

Geçen hafta, 3. sıraya yükselen, Zalim İstanbul dizisinin diğer kadın oyuncusu Bahar Şahin, bu hafta 9. sıraya geriledi. Listenin 3. sırasında ise Atv’deki Hercai dizisinde rol alan Ebru Şahin yer aldı. Şahin’in sosyal medya yansımalarına, Şuursuz Aşk filminde rol alması ve bir markanın reklam yüzü olması da içerik oluşturdu.

Sosyal Medyanın En Çok Konuşulan Kadın Oyuncuları

Neslihan Atagül de 4. sırada

Star Tv’nin iddialı yeni dizisi Sefirin Kızında Nare karakterini oynayan Neslihan Atagül, partneri Engin Akyürek gibi, ilk haftasında listeye 4. sıradan giriş yaptı.

Neslihan Atagül’ün bir önceki dizisi Kara Sevda’daki gibi, bol ağlamalı ve bolca aşk acısı çekilen yeni proje, sosyal medya kullanıcıların gündemine oturdu. Paylaşımlarda, Neslihan Atagül’ün performansı başarılı bulunurken, dizinin konusunda ve sahnelerinde, kadına şiddetin yer alması eleştiri aldı.

Sosyal Medya’da, Neslihan Atagül’ün canlandırdığı Nare’nin kızına verdiği öğüt sahnesi ile babasına haykırdı sahne, övgü topladı.

İşte listeye girmeyen bazı oyuncuların sosyal medyadaki ileti adetleri:

11 Aslıhan Güner Kuzey Yıldızı Aşk 3.807
12 Cansu Dere Ferhat İle Şirin 3.604
13 Özge Özpirinçci Kadın 3.481
14 Özgü Kaya Kimse Bilmez 2.375
15 Sinem Ünsal Mucize Doktor 2.158
16 Eda Ece Yasak Elma 1.797
17 Damla Sönmez Çukur 1.699
18 Merve Çağıran Çocuk 1.630
19 Mine Tugay Zalim İstanbul 1.344
20 Şevval Sam Yasak Elma 923

Sefirin Kızı Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Uzun İnce Bir Yoldayım Şiiri – Aşık Veysel Şatıroğlu

Sezonun En Beğenilen Dizi Çiftleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu