Hercai’nin Reyyan’ı Ebru Şahin Kimdir?

Atv'nin yeni başlayacak olan dizisinde Reyyan karakterine hayat veren Ebru Şahin Kimdir ?

Atv’de yeni başlayacak olan Hercai adlı dizide Akın Akınözü ile baş rol oynayacak olan Ebru Şahin kimdir ?Hercai’de Reyyan karakterine hayat verecek olan Ebru Şahin’i hangi dizilerden tanıyoruz ?

Ebru Şahin, 1994 yılında İstanbul’da doğdu. Eğitimini İstanbul Üniversitesitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde tamamladıktan sonra oyunculuk eğitimi alan Ebru Şahin, ilk oyunculuk deneyimini 2016 yılında rol aldığı Kan Parası filmi ile yaşadı. Daha sonra Babam filmi ve Savaşçı dizisinde rol aldı.

Ebru Şahin, Star Tv’de yayınlanan; başrolü Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı İstanbullu Gelin dizisinin kadrosunda yer almış ve Burcu karakterini canlandırmıştır.

Hercai’nin  Konusu

ReyyanMidyat’ın en güçlü ailelerinden Şadoğullarının torunlarından biridir. Babası Hazar ve amcası Cihan aşiret yönetiminde söz sahibi olsalar da; ailenin reisi, dedesi Nasuh’turReyyan, kuzeni Yaren’in aksine, büyüdüğü konakta her zaman sıkışmış hissetmektedir. Çünkü NasuhReyyan’a küçüklüğünden beri kötü davranırken, Yaren’e her zaman anlayışla yaklaşmıştır. Bunun sebebi ise Reyyan’ın Nasuh’un öz torunu olmadığı gerçeğidir. Bu gerçekten habersiz olan Reyyan, bir sabah gizlice at binmeye gittiğinde Miran’ın arabasıyla karşılaşır. Ürken at Reyyan’ı sırtından atar. Yerde baygın halde yatan Reyyan’ı gören Miran, onu arabasına alarak hastaneye götürmeye çalışsa da, Reyyan yolda kendine geldiğinde hemen konağa dönmek ister.

MiranReyyan’ı konağa bıraktığında Nasuh Ağa‘ya bir teklifte bulunarak Reyyan’la evlenmek istediğini söyler. Miran’ın kendileri için iyi bir damat olacağını düşünen Nasuh Ağa ise onu Yaren’le evlendirmek ister. Uzun süredir Miran’a âşık olan Yaren, bu haberi duyunca çok mutlu olur. Miran, aslında karısı olan; fakat kız kardeşi olarak tanıttığı Gönül’ü ve annesini alarak kız isteme töreni için konağa gelir. Ancak herkesi şaşırtacak bir hamle yapar ve Yaren’ledeğil Reyyan’la evlenmek istediğini söyler. Nasuh Ağa, bu durumdan hoşnut olmasa da kabul etmek zorunda kalır. Yaren, sevdiği adamı elinden alan Reyyan’dan intikam almaya yemin ederken, Miran ve Reyyan’ın düğünü yapılır.