Dizi / FilmGenel

“Şuursuz Aşk” İzle (Mutlak Masumiyet Aşka Dokunur)

Başrollerini Atv'nin sevilen dizisi Hercai'nin yıldızı Ebru Şahin ile İsmail Hacıoğlu'nun paylaştığı 'Şuursuz Aşk' filminin çekimleri tamamlandı.. 20 Aralık 2019 tarihinde vizyona girecek Şuursuz Aşk filminin konusu nedir?

Şuursuz aşk,Rehabilitasyon merkezinde karşılaşan iki kişinin dillere destan aşk hikayesi, tabii ki bu aşkın çevresinde bir sürü dünya…”

Son dönemin popüler ismi Ebru Şahin’le başarılı aktör İsmail Hacıoğlu’nun başrollerini paylaştığı “Şuursuz Aşk” filminin çekimleri tamamlandı. Çekimlerin gerçekleştirildiği Bilezikçi Çiftliği’nde final kutlaması yapan oyuncular, vizyon tarihi olan 20 Aralık için şimdiden heyecanlı…

Şuursuz Aşk” (Mutlak Masumiyet Aşk Dokunur) Konusu

Şuursuz Aşk, 1980 ihtilalinde, akıl hastanesinde geçen hüzünlü bir hikaye…
Akıl sağlığı yerinde olmayan, Yusuf ile Menekşe’nin birbirine olan aşkını konu alan Şuursuz Aşk Öyküsü, yapısı gereği sadece bir aşk filmi olarak karşımıza çıkmıyor. Söz konusu projede dönemin sistemini ve gerçeklerini hissederek tarihte hüzünlü bir yolculuğa çıkacaksınız.

Filmin içerisindeki çoğu karakterin hazin ve gerçekçi bir öyküsü mevcut. Yusuf ve Menekşe’nin hikayesi hepinizin içini ısıtacak derin bir roman tadında. Film de aynı zamanda oldukça renkli karakterlere sahip hastaların da zaman zaman güldüren dünyalarına şahit olacaksınız. Aşk, intikam, vefa, sadakat ve psikolojik travmalar üçgeninde yüzen, yarım kalmış insanların gerçekçi bir anlatımla, kaleme alınmış etkileyici hikayesi…

Şuursuz Aşk” (Mutlak Masumiyet Aşk Dokunur) Fragman

Şuursuz Aşk Oyuncuları

İsmail Hacıoğlu

İsmail Hacıoğlu Kimdir?

Ebru Şahin

Hercai’nin Reyyan’ı Ebru Şahin Kimdir?

Ayşen Batıgün

Burcu Kara

Nazan Kesal

Nazan Kesal Kimdir?

Ayşegül Günay

Kuruluş Osman’ın Zühre’si Ayşegül Günay Demir Kimdir?

Şuursuz Aşk” (Mutlak Masumiyet Aşk Dokunur)

Başrollerini İsmail Hacıoğlu ve Ebru Şahin’in paylaştığı, Şuursuz Aşk filminin final yemeği, çekimlerin gerçekleştirildiği Bilezikçi Çiftliği’nde yapıldı. Oyuncuların tam kadro katıldığı kutlamada Burcu Kara, Ayşegül Günay, Ruhi Sarı, Ayşen Batıgün, Tuncer Salman, yönetmen Umut Ertek ve görüntü yönetmeni Sami Saydan basının sorularını cevapladı.

İsmail Hacıoğlu…

Filmde ‘Yusuf’ karakterini canlandıran İsmail Hacıoğlu “Çok güzel bir ekiple çalıştık. Gördüğünüz ekip kadar bir de kamera arkasında var. Bambaşka bir film çıktı ortaya, isminden de anlaşılacağı üzere. Çok severek ve isteyerek bu yola çıktık. 20 Aralık’ta vizyondayız. Ben bu filmde Yusuf karakterini canlandırıyorum. Rehabilitasyon merkezinde karşılaşan iki kişinin aşk hikayesi, tabii ki bu aşkın çevresinde bir sürü dünya göreceğiz” diyerek heyecanını paylaştı.

Ebru Şahin…

Şuursuz Aşk’ın ‘Menekşe’si Ebru Şahin “Rehabilitasyon merkezinde tedavi gören insanların yollarının kesiştiği bir hikaye. Çok samimi, güzel bir iş. Bizler için duygu dolu bir çalışma süreci oldu. İsmail’le ilk filmim, son olmayacak ama inşallah. Çok iyi partnerlik etti, güzel bir ekip olduk” dedi. Ebru Şahin, kendisine gelen aşk ve şuursuzlukla ilgili soru üzerine “Filmimizde bir aşk hikayesi anlatıyoruz. Temelimiz sevgiye dayanıyor. Aşkın olduğu her yerde şuursuzluk vardır, herkeste var diyebiliriz” yanıtını verdi.

Burcu Kara da “Benim için hikaye çok duygusaldı, karaktere bürünmek de keyifliydi. Senaryo gereği kalabalık bir hikaye ama herkesin ayağı yere basan bir çizgisi var. Ekip de çok büyük, kalabalık ve huzurlu bir set. Final olmasına üzülüyorum. Karşılıklı egoları, günlük hayattaki bir şeyleri buraya getirmeden çalışıp büyüterek, zenginleştirerek bir işe imza atmak büyük şans” açıklamasını yaptı.

Şuursuz Aşk’ta kilit bir karakteri canlandıran Ayşen Batıgün “Senaryo ilk okuduğumda beni inanılmaz etkiledi. Mine karakterini canlandırdım. Rehabilitasyon merkezinde bir hasta o da. Kilit bir rol oynuyorum, izleyen herkes sonuna kadar ağlayacak. Beni çok etkiledi, duygu yüklü bir karakterdi” şeklinde konuştu.

İsmail Hacıoğlu’nun annesini canlandıran Ayşegül Günay “Herkes egosu ve kompleksini evde bırakıp geldi, çok keyifli çalıştık. İnşallah bol gişeli olur” ifadelerini kullanırken Ruhi Sarı “Çok naif bir aşkı anlatıyor” yorumunu yaptı.

Sivas’ın Doğal Akvaryumu Turkuaz Renkli “Gökpınar Gölü”

Satranc-ı Urefa Nedir? Aziz Satrancı Urefayı Anlatıyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu