Dizi / FilmOrdan Burdan

Dostluk Maçları Başlıyor! Tek Yürek 5. Bölüm

Tek Yürek heyecanla devam ediyor. Halit Hocanın ailesinde durumlar karışsa da gençler ilk maçlarına çıkmaya hazırlanıyorlar.

TRT 1’in yeni dizisi Tek Yürek heyecanla devam ediyor. Halit Hocanın ailesinde durumlar karışsa da gençler ilk maçlarına çıkmaya hazırlanıyorlar.

Tek Yürek 5. Bölümde Neler Olacak?

Lisansı askıya alınan Halit’i, Murat başkanın desteğiyle buz hokeyi sezonu açılış organizasyonunda tatsız bir sürpriz beklemektedir. Ekibin hayatında ise olaylar bitmek bilmez… Yiğit’in itirafı karşısında Deniz’in tepkisi ne olacaktır? Oğuzhan’lara yerleşen Fatma’nın planları beklemediği anda ortaya çıkacaktır. Yusuf, Aslı’ya gerçekleri anlatmaya karar verir. Mazlum ise, hayatına yön verecek tavsiyeleri hiç tahmin etmediği birinden alacaktır. Umut’un aldığı sessiz telefonlar, Sait’in hiç hoşuna gitmez. Bu konuda önlem alacaktır.

Halit Hoca, takımı çalıştırmaya devam ederken, herkese gönderilen bir video ortalığı karıştırır. Şüphe tohumları ekilmiştir bir kere. Halit eşinin ölümünden sorumlu tutulmaktadır. Asude Hanım hesap sorar, çocuklar ise şoktadır. Sait için bu bulunmaz fırsattır, harekete geçmekte gecikmez. Halit’in ne yapıp edip kendini temize çıkarması ve videoyu gönderen kişiyi bulması gerekmektedir.

Tek Yürek 5. Bölüm

Halit Hoca Katil mi? Tek Yürek 5. Bölümde Sır Ortaya Çıkıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu