Dizi / Film

Halit Hoca Katil mi? Tek Yürek 5. Bölümde Sır Ortaya Çıkıyor!

TRT 1'in dizisi Tek Yürek'te heyecan dorukta. Halit Hoca gerçekten katil mi?

TRT 1‘in dizisi Tek Yürek‘te heyecan dorukta. Halit Hoca gerçekten katil mi?

Son bölümü yayınlanan dizide heyecan dorukta. Halit Hoca tarafında olaylar iyicene karışıyor. Çocuklar Halit Hocaya yardım edebilecek mi? Halit Hoca ailesinden neyi saklıyor? Çocuklar evi terk edecek mi? Hepsinin cevabı Tek Yürek 5. Bölüm Fragmanda…

Tek Yürek 5. Bölüm Fragman

Dostluk Maçları Başlıyor! Tek Yürek 5. Bölüm

Tek Yürek 4. Bölümde Neler Oldu?

Yaralı olan Yiğit hastaneye götürülürken ekibin başındaki diğer dertler ise bitmek bilmez. Akif kötü sonla karşı karşıyadır, peşindeki esrarengiz adamlar onu bulmuştur. Halit ise Akif’i korumaya çalışırken karakolluk olacaktır. Yiğit ve arkadaşları da Akif’in sırrını öğrenecektir. Bir şekilde onu bu durumdan kurtarmaları gerekmektedir.
Ama nasıl ?

Bu sırada Asude’nin başına açtığı bir dert yüzünden, Halit, geceyi nezarethanede geçirmek zorunda kalacaktır. Durumun Deniz’e yansımamasını isteyen Halit, Yiğit’ten çocuklarına göz kulak olmasını ister. Bu durum Yiğit ve Deniz’i daha da yakınlaştıracaktır. Öte yandan Hazal da Yiğit’e ültimatom vermiş, ilişkilerine bir isim koyması için onu sıkıştırmıştır. Genç adam iki ateş arasında kalacaktır.

Yalanı yüzünden İlknur’a karşı zor durumda kalan Yusuf ise, Aslı’ya gerçeği söylemeye karar verir. Ancak bu düşündüğü kadar kolay olmayacaktır, üstelik bir düşman edinecektir. Bütün ekip, hatta Sait bile, Akif için birlik olmuşken, tatsız bir haber de Murat Başkan’dan gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu