Dizi / Film

Hindistan Eşkıyaları (Thugs of Hindostan) İzle

Hindistan Eşkıyaları, Amitabh Bachchan, Aamir Khan ve Fatima Sana Shaikh'in baş rolünde yer aldığı en yüksek bütçeli bollywood filmidir.

Vijay Krishna Acharya tarafından yazılan ve yönetilen ve Yash Raj Films tarafından üretilen 2018 yılı Hindistan aksiyon-macera filmidir. Hindistan Eşkıyaları 2 saat 45 dakikadır. Bollywood’un en yüksek bütçeli kurgusal tarih filmidir. Filmde Amitabh Bachchan, Aamir Khan, Fatima Sana Shaikh ve Katrina Kaif rol alıyor.

Hindistan Eşkıyaları Konusu

Hindistan Eşkıyaları, Hint yarımadasının Hindutan ya da Hindostan olarak bilindiği 1795 yılından kurgusal bir tarih masalını seyircilerine taşıyor.
1795 yılında, Hint yarımadasının hala Hindutan ya da Hindostan olarak bilindiği yıllarda, İngiliz Doğu Hindistan ortaklığı devrededir. Gittikçe genişleyen ve Hindistan’ın büyük bölümüne egemen olan İngiliz Doğu Hindistan ortaklığı engel tanımaz gibi görünmektedir. Ancak bu durumdan rahatsız olanlar vardır. Hindistan’ın ünlü haydut grubu mücadeleye hazırdır. Khudabaksh Azaad isimli bir haydutun liderliğindeki grup, Hindistan’ı İngilizlerden kurtarmak ve özgürlüğünü garantilemek adına zorlu bir mücadeleye atılırlar. Britanyalı bir komutan olan John Clive ise bu haberi aldığında harekete geçmeye karar verir ve sinsi bir planı devreye sokar. Bu plan kapsamında komutan, Awadh’ın küçük çaplı bir haydutu olan Firangi Mallah’ı kullanmaya karar verir. Komutan Clive, Mallah’ı grubun içine sızması ve tehditi engellemesi için haydutların peşine salar. Ancak Firangi, bu süreçte kendini keşfettiği gibi ne yapmak istediğini de fark etmeye başlayacak ve tarafını seçmek zorunda kalacaktır…

Aamir Khan Filmleri Ve Daha Fazla Hint Filmi İçin Tıklayın.

Hindistan Eşkıyaları Trailer

Hindistan Eşkıyaları Filminden Görseller

 

Hindistan Eşkıyaları Oyuncuları

Amitabh Bachchan

Aamir Khan

Fatima Sana Shaikh

Katrina Kaif

Lloyd Owen

Mohammed Zeeshan Ayyub

Deshna Dugad

Sahur İçin 8 Hamur İşi Tarifi

 

Mahya Nedir?

 

Evdeyken Kilo Almamak İçin 5 Öneri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu