“Afili Aşk” Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Kimlerdir?

Kanal D ekranlarında yaz aylarına damga vuracak yepyeni bir dizi başlıyor. Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un başrollerini paylaştığı "Afili Aşk" yayınlanan ilk klibiyle dikkat çekmeyi başardı.

Kanal D ekranlarına muhteşem bir yaz dizisi geliyor “Afili Aşk”. Yaza damgasını vuracak dizinin konusu merak ediliyor. Yaz aylarına damga vuracak “Afili Aşk”ın başrollerini Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul paylaşırken, yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu, yönetmenliğini ise Serdar Gözelekli üstleniyor.

Afili Aşk 1. Bölüm 3. Fragman Yayında

Afili Aşk Fragman

Afili Aşk Dizisi Konusu

Yaz dizileri arasında yerini alacak olan Afilli Aşk dizisinde Ayşe Yılmaz’ın etrafındakilerden sürekli darbeler yemesi ve bunun neticesinde daha güçlü bir Ayşe Yılmaz olmasına şahit olacağız. Keremle evlenen Ayşe Yılmaz’ın hayatı biraz daha renklenecektir.

Afili Aşk Dizisi Oyuncuları

Burcu Özberk (Ayşe Yılmaz)

Karakteri: Ayşe abisinin baskısı sebebiyle psikolojik bulanım içerisinde olan bir kızdır. Ayşe sevgilisiyle evlilik hayali kurarken sevdiği adamın en yakın arkadaşıyla aşk yaşadığını öğrenir ve şok olur.  Ayşe iyi bir birey olabilmek için mücadele verirken çaresiz kalır ve patronunun oğlu Kerem’e iftira atar. Ayşe hayatın zorlukları içinde büyüyen güzeller güzeli bir kızdır. Yakın çevresinden yediği darbeler onu olgunlaştıracaktır. Keremle evlendikten sonra hayatı renklenecektir.

Burcu Özberk Kimdir?

Çağlar Ertuğrul (Kerem Yiğiter)

Karakter: Kerem Yiğiter aile şirketinde çalışan çapkın bir iş adamıdır. Onun ailesi zengin ve etkileyici bir ailedir. Ayşe Yılmaz ile evlenecektir.

Çağlar Ertuğrul Kimdir?

Afili Aşklar Böyle mi Biter?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir