Moda

Son Dönemlerin Moda Trendi “Mob Wife” Stili Nedir?

Son Dönemlerin Moda Trendi “Mob Wife” Stili Nedir? Türkiye´de henüz yaygınlaşmamış olan Mob Wife stili ne anlama gelmektedir? Mob Wife stili nasıl uygulanır? Tüm bu soruların cevaplarını sizler için araştırdık. İşte o çok merak edilen ve yurt dışında hızla büyüyen mob wife stili…

Son Dönemlerin Moda Trendi “Mob Wife” Stili Nedir?

Mob Wife, kelime anlamı olarak “mafya eşi” anlamına gelmektedir. Yurt dışında başlayan bu trend, kadınları sanki eski dönemlerde mafya eşiymiş gibi görünen bir stile sürükledi. Geçtiğimiz yıl akım olan “Clean Girl” stilini rafa kaldırılmasına sebep olan bu akım bu yıl hızla yayılmaya başladı.

Son Dönemlerin Moda Trendi "Mob Wife" Stili Nedir?

Mob Wife stili, genellikle güçlü, gösterişli ve lüks bir moda ve yaşam tarzını sergilemektedir. BU akımın yayılmasında ise sosyal medya, ünlüler ve son dönemlerde retro tarzının yeniden canlanmasıyla etkili hale geldi. Bu stilde her şey gösterişli ve zengin görünmekle ilgilidir. Öyle ki hacimli saçlar, uzun tırnaklar, büyük boy kürk mantolar, hayvan baskıları, büyük güneş gözlükleri ve mücevherler bu tarzın vazgeçilmez parçalarındandır. herhangi bir incelik, kibar duruş aranmayan bu stilde, abartı, gösteriş ve ihtişamlı bir görüntü ön plandadır.

“Mob Wife” Stili Nasıl Olur?

Son Dönemlerin Moda Trendi "Mob Wife" Stili Nedir?

Bu stil öncelikle yapmanız gereken şey abartmaktan ve gösterişten korkmamak olacaktır. Kırmızı ve siyah rengi daha çok hakim olduğu bu stil tarzında özgüvenli bir duruş ön plandadır. Etkileyici, baskın ve çekici bir duruş için gösterişli takılar, kalın zincirler ve dikkat çekici yüzükler kullanılmaktadır. Tabii ki en önemlisi ve lüksün simgesi haline gelmiş kürkler bu tarzın vazgeçilmez parçalarındandır. Kıyafetlerinizde ya da çantalarınızda leopar ve zebra gibi desenlere yer vermeniz daha cesur bir görünüm sağlayacaktır. Büyük gözlükler. taşlı saatler ve gösterişli şapkalar ile stilinizi tamamlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra ayakkabı seçiminde de yüksek topuklu ayakkabılar tercih edilmelidir.

Mob Wife stili görünümünü en etkileyen unsurlardan biriside saç ve makyajdır. Kabarık ve dağınık saçlar, iddialı topuzlar stilinize çok büyük etki sağlar. Aynı zamanda gösterişli tırnaklar, dikkat çeken gözler ve çekici dudaklar… Mob Wife stilinin en özel parçalarıdır. Tüm bunların yanı sıra mob wife stili için, özgüven, cesaret, asalet gibi üç terimi benimsemek gerekmektedir.

Peki bu yeni akımı siz nasıl buldunuz? Denemeye değer mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu