Dizi / Film

Tolgshow Filtresiz

Tolga Çevik, 1 Ocak’ta  Acun Ilıcalı‘nın internet platformu olan Exxen‘de Fırat Doğu Parlak ve Özer Atik ile birlikte Tolgshow Filtresiz programını yapmaktadır.

Tolgshow Filtresiz

Tolga Çevik, 2007 yılında Tv8 ekranlarında başlayan Komedi Dükkanı ile doğaçlama eğlence programı yapmaya başlamıştır. Sinan Çetin’in yapımcılığını yaptığı programda Salih Kalyon ile birlikte yer almıştır. Komedi Dükkanı Trt1 ve ardından Star Tv’ye geçip 2011 yılında sona ermiştir. 2011 yılının Haziran ayında yeniden başlayan eğlence programının adı değişerek Arkadaşım Hoşgeldin olmuştur. BKM’nde çekilen programın yapımcılığını Necati Akpınar yapmıştır. Bu programda 2013 yılında ekranlara veda etmiştir. Komedi Dükkanı ve Arkadaşım Hoşgeldin’in devamı niteliğinde olan Müdür Ne’aptın? 2015 ve 2016 yılları arasında ekranlarda olmuştur.

Tolgshow Filtresiz
Tolgshow Filtresiz

Tolga Çevik, 2017 yılında Fox’da Tolgshow programına başlamıştır. Skeç ve talk show yaptığı programı Fırat Doğu Parlak’ın anlatımıyla sunmuştur. Senaristliğini Fırat Doğu Parlak’ın yaptığı Tolgshow’un yönetmen koltuğunda Ebru Yalçın oturmaktadır.  Tolgshow programında Özer Atik ve Sarp Bozkurt’da oyuncu olarak yer almıştır.

Tolga Çevik’in komedi programı “Tolgshow Filtresiz”  Acun Ilıcalı‘nın sahibi olduğu Exxen adlı internet platformunda yayınlanmaktadır.

Tolga Çevik Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu