Dizi / Film

Camdaki Kız Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitaplarından biri olan Camdaki Kız dizi olarak uyarlanıyor. Camdaki Kız Konusu Nedir?

Gülseren Budayıcıoğlu‘nun kitaplarından biri olan Camdaki Kız dizi olarak uyarlanıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizinin yönetmen koltuğunda; Nadim Güç’ün otururken senaryosunu ise Seda Altaylı Turgutlu üstleniyor. Dizide Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu ise başrol olarak yer alıyor. Camdaki Kız Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Camdaki Kız Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Camdaki Kız Konusu Nedir?

Nalan ve Sedat’ın karanlık geçmişi!

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Aynı zamanda ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Ancak Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

“Neden aşık oluruz? Peki kime aşık oluruz? Aşık olduğumuz kişilerde bizi çeken nedir?” Camdaki Kız, belki de bugüne kadar kendimize hiç sormadığımız bu soruları sordurarak izleyenleri bir iç hesaplaşmayla baş başa bırakacak.

Camdaki Kız Fragmanı

“Camdaki Kız” Oku

Camdaki Kız Oyuncu Kadrosu

“Camdaki Kız” Dizisinin Oyuncu Kadrosu Açıklandı

Camdaki Kız, başarılı oyuncu kadrosuyla da göz dolduruyor. Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı Camdaki Kız’da; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek yer alıyor. Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini ise Nadim Güç üstleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu