Ordan BurdanYaşam

Her Kadının Telefonunda Olması Gereken 8 Uygulama

Hayatımızın büyük bir kısmını kaplayan telefonlar artık neredeyse her işimizi görüyorlar. Bu sebeple bizde kadınların telefonunda olması gereken uygulamaları araştırdık.

Hayatımızın büyük bir kısmını kaplayan telefonlar  gün içerisinde her türlü alanda bize kolaylık sağlayıp yardımcı oluyorlar. Bu kolaylıkların sağlanmasının kaynağı olan uygulamalar ise en büyük yardımcılarımız haline geldiler. Kadınların koşuşturmalı hayatlarında ise onların işlerini kolaylaştıracak uygulamalar büyük bir nimet haline geldi. İşte her kadının telefonunda mutlaka olması gereken 8 uygulama…

Her Kadının Telefonunda Olması Gereken 8 Uygulama

1. Doğru Kombini Yapın – Stylebook

Dolabınız dolup taştığı halde gene de giyecek bir şey bulamıyorsanız bu uygulama tamda size göre. Stylebook uygulaması ile kıyafetlerinizi planlayabilir ve bu sayede hangi parçaların birlikte daha uyumlu olduğunu bulabilirsiniz.

2. Sakinleşme Vakti – Meditopia

Bir meditasyon uygulaması olan Meditopia, uykuya dalmanızı kolaylaştıran ve dinlendiren kısa süreli çözümlerin ötesinde, kültür ya da deneyimden bağımsız günlük hayatın içinde birer insan olarak karşılaştığımız konuların tam merkezine inen 1000’in üzerinde derin meditasyon sunuyor.

3. Her An Formda Kal – Sweat With Kayla

Fitness eğitmeni Kayla Itsines’in hazırladığı Sweat With Kayla uygulaması sizi her an formda kalma garantisi veriyor. Uygulama içinde 28 dakikalık egzersizlerin yanı sıra sağlıklı tarifler ve gelişim aşamasını takip edeceğiniz bir bölüm de var.

4. Regli Takvimi – Clue

Clue, kadınların regl döngüsünü takip edebilmeleri için tasarlanmış bir uygulamadır. Bir sonraki regl döneminizin, PMS’inizin ne zaman başlayacağını tahmin ediyor, ayrıca hamile kalmanız muhtemel günleri size hatırlatıyor. Tüm bunların yanı sıra uygulama içerisinde ruh hali ve fiziksel değişikliklerinizle ilgili bilgiler de bulabilirsiniz.

5. Hapları Unutmamak İçin – myPill

myPill uygulaması doğum kontrol hapı kullanan kadınların haplarını düzenli olarak almasını hatırlatıyor. Bu uygulama size günlük hatırlatmalar sunuyor ve adet döngünüzü de takip ediyor.

6. Düzenli Kontrol – Check Yourself

Check Yourself uygulaması, kadınların meme kanserine karşı gerekli tetkikleri düzenli olarak yaptırmalı için aylık hatırlatmalarda bulunan, her kadının kullanması tavsiye edilen uygulamalardan biridir.

7. İçeriğini Bilmeden Alma – Think Dirty

Think Dirty uygulaması, kadınların en çok seveceği uygulamalardan. Bu uygulama alacağınız kozmetik ürünlere tarama yoluyla bakarak size ürünün içeriğindeki zararlı maddeleri göstermektedir.

8. Her şeyi Not Alabilmek İçin – Evernot

Evernot uygulaması, kişisel ve profesyonel projelerinizi organize etmenize ve rahatlıkla görsel ve yazı olarak not alabilmenize yardım ediyor. Ayrıca notlarınız farklı cihazlardan da eşzamanlanıyor. Dilerseniz notlarınızı arkadaşlarınızla da paylaşabiliyorsunuz.

Gardırobu Dolup Taştığı Halde Giyecek Bir Şey Bulamayanlar…

Kocaeli’de Gezilecek Yerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu