Dizi / Film

The World of the Married İzle (Kore’nin En İyi Drama Rekortmeni Dizisi)

JTBC'nin “The World of the Married” (Evli Dünyası) resmi olarak Kore draması tarihini yazdı!

2 Mayıs’ta, “The World of the Married” (Evli Dünyası), Kore kablo ağı tarihinin herhangi bir draması tarafından şimdiye kadar elde edilen en yüksek izleyici puanlarına yeni bir rekor kırdı. Nielsen Korea’a göre, hit dramanın son bölümü ülke çapında ortalama yüzde 24.33 puan aldı ve JTBC’nin “ SKY Castle ” finalinde 2019’da elde edilen yüzde 23.78’lik rekoru kırdı.

“The World of the Married” (Evli Dünyası) ihanet ve aşk ve nefretin ardından gelen kasırga nedeniyle ayrılan evli bir çift hakkındadır. Kim Hee Ae , huzurlu bir aile, kocasının değişmeyen sevgisi ve iyi bir oğluyla görünüşte mükemmel bir hayat süren Ji Sun Woo adlı bir aile hekimi olarak rol aldı. Mutluluğunda bir çatlak oluşmaya başladığında, hayatı değişmeye başlar.

The World of the Married Konusu

Ji Sun-Woo (Kim Hee-Ae) bir aile hekimliği doktorudur. Lee Tae-O (Park Hae-Joon) ile evli ve bir oğulları var. Başarılı bir kariyer ve mutlu bir aile dahil her şeye sahip görünmektedir, ancak kocası ve diğer insanlar tarafından ihanete uğramıştır. Lee Tae-O, ünlü bir film yönetmeni olmayı hayal etmektedir. Karısı Ji Sun-Woo‘nun desteğiyle bir eğlence işletmesi işletmektedir. Karısını sevmesine rağmen Lee Tae-O tehlikeli bir ilişkiye girer…

The World of the Married İzle

The World of the Married Fragman

The World of the Married Oyuncuları

Kim Hee‑ae (Ji Sun‑woo)

Hae‑jun Park (Lee Tae‑oh)

Han So Hee (Yeo Da‑kyung)

Kim Yeong‑min (Son Je‑hyuk)

Sim Eun‑Woo (Min Hyun‑seo)

Shim Eun Woo (1992) - Rakuten Viki

Park Sun-young (Go Ye-rim)

“When the Weather Is Fine” İzle

“Arthdal ​​Chronicles” Yeni Sezonla Geri Döneceği Doğrulandı!

Yemek Masası Nasıl Süslenir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu