Dizi / Film

“When the Weather Is Fine” İzle

Zamanı durdurup, size günlük telaşlarınızı unutturup kahvenizi alıp battaniye altında yeni bölümü izleme sabırsızlığını yaşatan dizi “When the Weather Is Fine”...

When the Weather Is Fine 2020 Güney Kore yapımı televizyon dizisidir. JTBC kanalında yayınlanmaktadır. Başrollerini Park Min-Young ve Seo Kang-joon paylaşmaktadır.

Zamanı durdurup, size günlük telaşlarınızı unutturup kahvenizi alıp battaniye altında yeni bölümü izleme sabırsızlığını yaşatan dizi “When the Weather Is Fine”… Kitapların başrol olduğu, When the Weather Is Fine dizisi Seul’deki yaşamdan bıktığı için küçük bir kasabaya taşınan bir kadın (Park Min-Young) ile bu kasabada bir kitap dükkânı işleten bir adamın (Seo Kang-Joon) arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır.

“When the Weather Is Fine” Konusu

‘Goodnight Bookstore’ adında küçük bir kitapçı işleten Im Eun-Seob ile yıllar sonra memleketine dönen bir çellist olan Mok Hae-Won karakterlerinin etrafında dönüyor gibi görünen hikâye, aslında kasabadaki diğer karakterleri de içine alarak mutluluğu arıyor. Dizinin geçtiği ana mekân o küçük kitapçı olurken, diyaloglar da genelde kitaplar üzerinden ilerliyor.

“When the Weather Is Fine” Fragman

Fragman 2

Fragman 3

“When the Weather Is Fine” Oyuncuları

Seo Kang‑joon (Im Eun‑seob)

Karakteri: Dizide Bookhyun’da, ‘Goodnight Bookstore’ adında küçük bir kitapçı işleten Im Eun-Seob karakterini canlandırmaktadır. Onun günlük hayatı oldukça basittir. Uyanır, kahve içer, bir kitap okur ve kendi bloguna yazar. Ancak, bu sıradan, tek düze hayatı, lise arkadaşı Hae-Won (Park Min-Young) ile tekrar karşılaştıktan sonra değişmeye başlar.

Park Min Young (Mok Hae‑won)

Karakteri: Dizide iyi kalpli sıradan bir kadın olan Mok Hae-Won karakterini canlandırmaktadır. Çocukluğundan beri çello çalmaktadır ve çello aracılığı ile oldukça sosyal bir hayata atılır. Ancak, o sırada başkaları tarafından kalbi kırılır. Bu yüzden, hem kendine karşı hem de başkalarına karşı olan güvenini kaybeder. Yaşadığı üzücü olayların da yanı sıra Seul’deki yorucu hayattan bıkar ve hem memleketi hem de küçük bir kasaba olan Bookhyun’a geri dönmeye karar verir.

Lee Jae‑wook (Lee Jang‑woo)

Karakteri: Dizide Im Eun-Seob’un (Seo Kang-Joon) arkadaşı olan Lee Jang-Woo karakterini canlandırmaktadır. Küçüklüğünden bu yana ebeveynlerinin isteklerine göre yaşayan, parlak bir gülümsemeye sahip birisidir.

Kim Hwan‑hee (Im Hwi)

Karakteri: Dizide Eun-Seob’un (Seo Kang-Joon) kız kardeşi olan Im Whi karakterini canlandırmaktadır.

Im Se-Mi (Kim Bo-Young)

Karakteri: Dizide Hae-Won’un (Park Min-Young) eskiden en iyi arkadaşı olan Kim Bo-Young karakterini canlandırmaktadır.

Moon Jeong-Hee (Sim Myung-Yeo)

Karakteri: Dizide Hae-Won’un (Park Min-Young) teyzesi olan Sim Myung-Yeo karakterini canlandırmaktadır.

Kim Young‑dae (Oh Young‑woo)

Dr. Romantic 2 (İki Kalp Cerrahi Öğrencisiyle Devam Ediyor)

Touch İzle (Fırçanın Dokunuşu İle Herkes Yeniden Doğabilir)

Oyuncak Müzesini Evinden Gez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu