Ordan Burdan

La Casa De Papel 4. Sezon Fragmanı Yayında!

Kaos başlasın. La casa de papel: 4. Kısım fragmanı yayında...

2017 yılının Mayıs ayında hayatımıza giren İspanyol yapımı dizi, hem oyunculuklarıyla hem de hikayesiyle hayatımızda önemli bir yer etmeyi başarmıştı. Birçok kişinin dilinden düşmemeye başlayan dizinin yayın tarihi de açıklandıktan sonra yeni sezon fragmanı da merakla beklenir oldu. Hem dünyada hem de Türkiye’de büyük bir izleyici kitlesine ulaşan ve fenomen haline gelen İspanyol yapımı La Casa de Papel dizisinin 4. kısım tanıtımı yapıldı.

Netflix resmi Türkiye Twitter hesabından 3 Nisan‘da “Kaos devam ediyor!” başlığıyla La Casa de Papel‘in 4. Sezon tarihi açıkladıktan sonra merakla beklenen fragmanı da bugün yayına soktu. Geride kalan üç sezon sonrasında merakla beklenen 4. sezonun ilk bölümü 3 Nisan 2020’de yayınlanacak. İşte o merakla beklenen La Casa De Papel 4. Sezon Fragmanı.

La Casa De Papel 4. Sezon Fragmanı Yayında!

B planına geçiyoruz. Planın adı: KAOS

La Casa De Papel’in 3. sezonu Rio’nun yakalanmasıyle gelişen olaylar zinciri ve heyecanlı bir kaçış hikayesiyle son bulmuştu. Polis ile hırsızlık grubunun lideri Profesör’ün heyecanlı ve dramatik kovalamacasıyla yarım kalan hikayenin devamı 4. sezonda ekran karşısına çıkacak.

Yeni fragmandan da anladığımız üzere kaos devam ediyor ve yeni gelen müfettiş eski müfettişi profesörle olan ilişkisiyle tehdit edip iş birliği yapmaya davet ediyor. Tüm bunlar olurken Nairobi’nin vurulması ekibi daha fazla strese sokuyor. Hem dışarıda hem de kendi içinde savaşan suç ekibini bu sezon neler bekliyor merakla bekliyoruz. La Casa de Papel’in yeni sezonu Netflix Türkiye’nin resmi hesabında yayınlandı.

Nairobi Ölecek Mi? La Casa De Papel 4. Sezonda Nairobi Var Mı?

“La Casa De Papel” 4. Part 3 Nisan’da Netflix’te

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu