Dizi / FilmOrdan Burdan

“Sancar Her Şeyi Öğrendi” Sefirin Kızı 12. Bölüm 2. Fragman

Star TV'nin sevilen dizisi Sefirin Kızı dizisinin merakla beklenen 2. fragmanı yayınlandı!

Her bölümü ayrı bir heyecanla geçen Sefirin Kızı dizisinin 12. bölüm 2. fragmanı olay oldu… Nare’ye karşı şüpheleri geçmeyen Sancar artık şüphelerinden kurtuluyor! Fragmandan anlaşıldığı üzere, Akın’ın Zehra’yı kandırdığını öğrenen Sancar artık tüm şüphelerinden kurtuluyor ve Nare’ye inanmaya başlıyor. İşte o merakla beklenen Sefirin Kızı 12. bölüm 2. fragman…

“Sancar Her Şeyi Öğrendi” Sefirin Kızı 12. Bölüm 2. Fragman

Sefirin Kızı 12.Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 11. Bölümde Neler Oldu?

‘Delirme, delirince geçmiyor’
Nare’nin tüm mücadelesine rağmen, Sancar sonunu getirebilecek gerçeklere bir adım uzaktadır. İsviçre’de Nare’nin sekiz yıl önce bebeğiyle kaldığı akıl hastanesinde, Isabel’in karşısındadır.

Isabel’e soruları soran Sancar, cevapları bulansa Gediz olur. Nare, Gediz’e nihayet tüm sırlarını açacak, akıl hastanesindeki günlerini anlatacak kadar güvenir.

Isabel ise Sancar’a yeni bir masal anlatır; Shakespeare’nin Othello’sundan bahseder ona. Şüphenin zehriyle karısını öldüren Othello’yu öğrenen Sancar çok sarsılır.

Üzerine bir de Akın’la karşılaşınca Sancar gerçeği bulmak üzere gittiği İsviçre’den bulduğu cevaplarla delirmek üzere döner ama Akın da onu görünce Nare’nin Türkiye’de olduğunu anlar ve çıldırır.

İsviçre’de bunlar yaşanırken, Nare Türkiye’de babasının yokluğunda onu çok zorlayan Melek’le uğraşmakta, kızının üç kişilik bir aile olabilme umudunu yok etmeye çalışmaktadır. Ama Sancar çok kalmadan Türkiye’ye döndüğünde, hiç de Nare’nin beklediği gibi davranmayacak ve Nare’nin işini iyice zorlaştıracaktır.

La Casa De Papel 4. Sezon Fragmanı Yayında!

Mutlu Çocuk Nasıl Yetiştirilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu