Dizi / FilmOrdan Burdan

Nairobi Ölecek Mi? La Casa De Papel 4. Sezonda Nairobi Var Mı?

Dünyada ve ülkemizde milyonlarca izleyicisi bulunan La Casa de Papel dizisinin 3. sezonu fırtına gibi başladı. Netflix platformunda yayınlanan La Casa de Papel‘in 4. sezonu daha şimdiden araştırılıyor.

Hayranlarının büyük bir sabırsızlıkla beklediği La Casa De Papel 3. sezonu ile 19 Temmuz’da yayınlandı. Netflix üzerinden milyonlarca kullanıcıya erişen ve izleme oranları da çok iyi bir seviyede olan dizide bu kez Rio’nun kurtarılması için yeni bir soygun planlanmıştır. Profesör, Berlin ve Palermo ile birlikte sevgilisi Raquel’i de alıp her şeyi hazırlar. Her senaryo ve olasılık üzerinden defalarca geçilir. Dizinin 3. sezonunda altın rezervlerini hedef alan soygunda Nairobi belki de hayatının en mutlu anında vuruldu. Tepedeki bir keskin nişancının ateş etmesinin ardından kanlar içinde yerde kalan Nairobi’ye Helsinki ilk müdahaleyi yaptı. Peki Nairobi yaşıyor mu?

La Casa De Papel Nairobi Ölecek Mi? 4. Sezonda Nairobi Var Mı?

Sezonun dikkat çeken karakteri Sierra gönderdiği ayı ile Nairobi’yi hedef aldı. Zaafından yararlanmak isteyen Sierra bunun üzerine bir de oğlu Axel’i gösterme vaadi ile onu etkiledi. Cam önüne geldiği sırada uzun menzilli bir sniperdan çıkan kurşunla yere yığılan Nairobi’nin yaşayıp yaşayamayacağı da şimdiden öğrenilmek isteniyor.

Profesör ve ekibi 3. sezonda büyük bir darbe aldı. Hem Nairobi Hem de Raquel’in ölümle burun buruna gelmeleri yara açtı. Özellikle profesör öldürüldüğünü zannettiği sevgilisi Raquel’in kısa süre içerisinde yasını tuttu. Helsinki Nairobi’yi kaybetmemek için her şeyi yaptı. Tokyo ve diğer ekip üyeleri de adeta dağıldı. Nairobi’yi hayatta tutmak için her şey seferber edildi. Nairobi her ne kadar sert görünse de duygusal bir insan. Dizide pek çok kez gördük. La Casa De Papel‘i bu kadar popüler hale getiren isimlerin de başında geliyor. Diziden ayrılma ihtimali en azından şu anda yok gibi görünüyor.

La Casa De Papel 4. Sezon Ne Zaman?

La Casa De Papel’e Yeni Şehir İsimleri Dahil Oldu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu