Dizi / Film

Aslı Gibidir (Hayatta Herkese Göre Bir Rol Vardır)

Yönetmen koltuğunda Ali Yorgancıoğlu’nun oturduğu filmin başrolünü, Aslı İnandık üstleniyor.

Aslı Gibidir, oyuncu olmanın hayalini kuran genç bir kadının yaşadıklarını konu ediyor. Yönetmen koltuğunda Ali Yorgancıoğlu’nun oturduğu filmin başrolünü, Aslı İnandık üstleniyor. Hayk Kirakosyan’ın görüntü yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Nazlı Tosunoğlu, Tuna Orhan, Ayten Uncuoğlu, Ahmet Olgun Sünear, Toygan Avanoğlu, Enis Arıkan, Seda Türkmen, Uraz Kaygılaroğlu, Melis Kaygılaroğlu, Berkay Tulumbacı, Aslı Turanlı ve Tuğçe Karabayır gibi isimler rol alıyor.

Aslı Gibidir (Hayatta Herkese Göre Bir Rol Vardır) Fragman

Aslı Gibidir (Hayatta Herkese Göre Bir Rol Vardır) Konusu

Aslı Gibidir, oyuncu olmanın hayalini kuran genç bir kadının yaşadıklarını konu ediyor. Genç bir kız olan Aslı, yıllardır oyuncu olmanın hayalini kurmaktadır. Ailesine bağlı olan genç kız onların isteğini geri çevirmeyip, ilk üniversitesini onların tercihine göre belirler. Ancak hayallerinden asla vazgeçmez ve yeniden sınavlara hazırlanıp ikinci üniversite olarak, özel bir konservatuvarın oyunculuk bölümünü kazanır. Hayallerine adım adım yaklaşan Aslı’nın bu başarısı, ailesinin tepkisine neden olur.

Ailesi, kızlarının oyuncu olmasını istemediği için, ona destek olmayacaklarını söyler. Ne olursa olsun konservatuvarda okumaya kararlı olan Aslı, bunun için ne yapacağını düşünürken, kendisini hiç bilmediği bir dünyanın içinde bulur. ‘Dublörler Kulübü’ne adımını atan Aslı, burada bir yandan okul için para kazanırken, bir yandan da yeteneğini sergileme imkanı bulur. Adeta ikinci yuvası olduğu ‘Dublörler Kulübü’nde hayatının macerasını yaşayan Aslı’nın yaşamı, aşk kapısını çaldığında bambaşka bir hal alır.

Aslı Gibidir (Hayatta Herkese Göre Bir Rol Vardır) Oyuncuları

Aslı İnandık (Aslı)

Enes Arıkan (Yıldıray)

Nazlı Tosunoğlu

Toygan Avanoğlu

Seda Türkmen

Aşk Bu Mu? (Acısı Var, İzi Yok) İzle

Dövmeli Alaca Çorbası Tarifi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu