Dizi / Film

“50 m2” Netflix Türkiye’den İlk Komedi Dizisi

Netflix, Burak Aksak ve Selçuk Aydemir’in birlikte hazırlayacağı yeni dizisi 50m2’yi paylaştığı video ile duyurdu.

Leyla ile Mecnun, Ben de Özledim gibi dizilerin senaristi olarak tanıdığımız Burak Aksak’ın hem kaleme aldığı hem de Selçuk Aydemir ile birlikte yönettiği dizinin yapımcılığını BKM üstleniyor. 8 bölümden oluşacak dizinin oyuncu kadrosunda ise Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Kürşat Alnıaçık, Cengiz Bozkurt, Tolga Tekin, Yiğit Kirazcı, Özgür Emre Yıldırım, Tuncay Beyazıt, Tuğçe Karabacak, Hasan Yalnızoğlu ve Murat Kılıç yer alıyor.

BKM’nin yapımcılığını üstlendiği, kara komedi türündeki 50m2 dizisi tanıtım videosu Netflix tarafından paylaşıldı. Çekimleri İstanbul’da başlayan dizi ile Netflix, Türkiye yapımı orijinal dizilerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor.

50m2 Konusu

Bu yıl içinde tüm dünyada aynı anda yayına girmesi planlanan 50m2, karanlık alemlerde nam salmış, gizemli bir tetikçi olan Gölge’nin kim olduğunu bulma yolculuğunu konu alıyor.

Gölge, babası gibi gördüğü Servet tarafından uğradığı ihanetin ardından kaçarken kendini hiç bilmediği bir mahallenin 50 metrekarelik terzi dükkanında bulur. Ortalık durulana kadar oraya sığınan Gölge’yi gören mahalle sakinleri onu yeni vefat etmiş terzi dükkan sahibinin oğlu zanneder. Yalan üzerine kurulu bu yeni kimlik, Gölge’nin geçmişi ve kimliğiyle ilgili sırları ortaya çıkaracaktır. Mahalleye ve buradaki insanlara alıştıkça Gölge yeni birine dönüşecek ve gerçekte kim olduğunu anlamaya başlayacaktır.

50 m2 Çok Yakında

50m2 Tarih Duyurusu Tanıtım Fragmanı

50m2 Resmi Fragmanı

50m2’nin Oyuncuları

Engin Öztürk

https://www.kivitadinda.com/2019/03/yuzlesme-dizisinin-omeri-engin-ozturk-kimdir/

Aybüke Pusat

Aybüke Pusat Kimdir?

Kürşat Alnıaçık

Kürşat Alnıaçık Kimdir ?

Cengiz Bozkurt

Tolga Tekin

Yiğit Kirazcı

Özgür Emre Yıldırım

Tuncay Beyazıt

Tuğçe Karabacak

Hasan Yalnızoğlu

Hasan Yalnızoğlu ile ilgili görsel sonucu

Murat Kılıç

Cilt Kırışıklıklarına Son Verecek “Korugi Masajı” Nedir?

Çıtır Tavuk Nasıl Yapılır? Çıtır Tavuk Tarifi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu