Dizi / FilmOrdan Burdan

La Casa De Papel Ne Zaman Başlıyor?

Netflix'in en çok izlenen İspanyol dizisi La Casa De Papal 3. sezon ne zaman başlayacak?

Tüm dünyada ilgiyle takip edilen Netflix’in İspanyol dizisi La Casa De Papel’in merakla beklenen 3. sezon tanıtımı ve fotoğrafları yayınlandı. Dizinin yayın tarihi ise 19 Temmuz olarak açıklandı. İşte yayınlanan fotoğraflar ve yeni sezondan ilk tanıtım…

La Casa De Papel Ne Zaman Başlıyor?

La Casa De Papel 3. sezon için geri sayım sürüyor. İspanya’da başlayan soygun hikayesini konu alan La Casa De Papel filminin yeni sezon fragmanları yayınlandı. Yeni sezon fragmanında Berlin’in ortaya çıkışı dizinin takipçileri tarafından büyük heyecan ile karşılanmıştı. Peki La Casa De Papel 3. sezonu ne zaman başlayacak?

a Casa De Papel 3. sezonu için geri sayım sürüyor. 3. sezon fragmanlarının yayınlanması ile Berlin karakterine hayat veren Pedro Alonso’nun yayınlanan yeni sezon fragmanında yer alması dizinin takipçileri tarafından büyük heyecan ile karşılandı. Peki La Casa De Papel 3. sezon ne zaman yayınlanacak?

La Casa De Papel Álex Pina tarafından İspanya’daki Antena 3 kanalı için yaratılan birsoygun dizisi. 2 parça halinde yayınlanan tek sezonluk bir dizidir. 2 Mayıs 2017’de ilk kez yayınlanmış, 23 Kasım 2017’de sona ermiştir. Úrsula Corberó, Paco Tous ve Alba Flores gibi oyuncular oynamaktadır. İki sezondan oluşan dizinin ilk sezonunun süreleri yeniden düzenlenerek 9 bölümden 13 bölüme çıkartılmıştır ve 25 Aralık 2017’de Netflix’e eklenmiştir.

La Casa De Papel’in 3. sezonu ise 19 Temmuz Cuma günü Netflix’te yayınlanacak.

La Casa de Papel: 3. Kısım Resmi Fragman! 3.Sezon 19 Temmuz’da Netflix’de

La Casa De Papel 3. Sezon Fragman

La Casa De Papel 3. Sezon Fragman

https://youtu.be/T1zEXON0ktU

La Casa De Papel Yeni İsimlerini Biliyor Musunuz?

La Casa De Papel’e Yeni Şehir İsimleri Dahil Oldu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu