Ordan Burdan

Nam Joo-hyuk Kimdir?

Güney Kore'nin en sevilen genç oyuncularından Nam Joo-hyuk kimdir? Hayatı ve kariyeri...

Güney Koreli model ve oyuncu olan Nam Joo-hyuk, Türkiye’de de birçok fanı bulunan genç oyuncular arasında yer almaktadır. Birçok dizi filmde rol alan başarılı oyuncu genç yaşına rağmen büyük bir hayran kitlesine sahiptir. İlk dizisi Who Are You: School 2015 ile tanınan Nam Joo-hyuk, seyirci tarafından büyük ilgi görmüştür. Bu diziden sonra kariyer hayatında hızla ilerlemiştir. Başarılı oyuncu model olan Nam Joo-hyuk’un çok merak edilen yaşamı ve kariyer hayatı…

Nam Joo-hyuk Kimdir?

22 şubat 1994 yılında Busan’da (Güney Kore) dünyaya gelen Nam Joo-hyuk, model ve oyuncudur. İlk olarak The Idle Mermaid dizisinde yardımcı karakter olarak rol alan Nam Joo-hyuk asıl çıkışını Who Are You: School 2015 dizisi ile yapmştır. İlk tanındığı dizi olan aynı zamanda Yook Sung-jae ve Kim So-hyun ile birlikte rol aldığı Who Are You: School 2015 dizisi büyük bir kitleye ulaşmıştır.

Daha sonra kariyer hayatına hızla devam eden genç oyuncu, yine 2015 yılında Glamorous Temptation dizisinde konuk oyuncu olarak rol almıştır. Hemen ardından 2016 yılında  Cheese in the Trap dizisinde rol alan Nam Joo-hyuk, aynı yıl SBS kanalında yayınlanan Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo dizisinde rol almıştır. Özellikle dünya çapında büyük sevgi ve ilgi gören dizi, hala tüm dünyada popülerliğini korumaktadır. Nam Joo-Hyuk, 2016 yapımı “Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo” dizisinde beraber rol aldığı Ji Soo ile de çok yakın arkadaştır.

Nam Joo-hyuk Kimdir?
Nam Joo-hyuk

Nam joo-hyuk 2016-2017 yıllarında MBC kanalında yayınlanan Weightlifting Fairy Kim Bokjoo dizisinde, Lee Sung-Kyung ile birlikte başrol almıştır. Bu dizide tanıştıktan sonra 24 Nisan 2017 tarihinde, Nam Joo-hyuk ve Lee Sung-Kyung’un sevgili oldukları 18 Ağustos 2017 tarihinde ayrıldıkları bilinmektedir. İkili birçok reklam filminde birlikte modellik yapmıştır. Nam Joo-hyuk daha sonra 2017 yılında The Bride of Habaek ve 2019 yılında The Light in Your Eyes dizisinde baş rol olarak rol almıştır.

Kariyer hayatına hızla devam eden başarılı oyuncu, 2020 yılında The School Nurse Files, Start-Up ve son olarak Here dizisinde baş rol almıştır.

Boyu: 1.88 cm
Burcu: Balık
Instagram: skawngur

Start-Up İzle

Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo İzle

“Sweet Home” Cehenneme Hoş Geldiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu