Ordan Burdan

Rüyada Sofra Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya da görülen sofra ne anlama gelmektedir? Sofra hazırlamak ve sofra örtüsü görmek ne anlama gelir?

Rüyada Sofra Görmek

Rüyada sofra görmek, nimete, dâvete icabet etmeye ve refah içinde yaşamaya, düşmana galip gelmeye işaret eder. Rüyada sofrada oturduğunu gören kimse, iyi ve cömert bir kimse ile sohbette bulunur. Bazen sofra, kendisi ve ailesinin geçimi için gelecek bol miktardaki rızka da işaret eder. Rüyada sofra üzerinde bir çok nimetlerin olduğunu görmek, müjdeli bir habere, sevince ve bol rızka delalet eder. Rüyada sofa görmek, büyük bir ev sahibi olacağına, dehliz görmek ise, haram mal sahibi olacağınızı gösterir. Rüyada bir yemek masasının veya sofrasının başında bulunduğunuzu görmek, ömrünüzün uzun olacağına işarettir. Masasında bir çok güzel meyvelerin bulunduğu bir sofrada bulunmak, eğer bunlardan hiç birini yemediyseniz, çok hayırlı bir iş yapmış olursunuz. Eğer meyveler olgun değilse, acele bir hareketinizden bir tehlike doğacağına delildir.

Rüyada Sofra Kurmak

Rüyada sofra kurmak veya bir rivayete göre, üzerinde çeşitli yemekler bulunan bir sofra kurduğunuzu görmek kendi ve ailesi için rızk ve kısmet geleceğine işarettir.

Rüyada Sofra Hazırlamak

Rüyada sofra hazırlamak veya sofrasının üzerine birçok yemekler konulduğunu ve kendisinin de sedirde oturduğunu görmek, izzet, şeref, ferahlık, sünnet, düğün, müjde, hayır ve menfaat ile tabir olunur. Sofra hazırlandığı halde ve her çeşit yemek konulmuş olduğu halde kimsenin sofraya oturmadığını görmek, hayır değildir. Kendisi için bir sofra hazırlanmış olup birçok misafirlerin ondan yemekte olduklarını gören büyük bir memuriyete geçer, yahut halka hayrı ve hizmeti dokunur.

Rüyada Sofra Bezi Veya Örtüsü Görmek

Rüyada temiz bir sofra örtüsü görmek, ailenin sevgi içinde olduğuna işarettir. Rüyada kirli bir örtü görmek, ailede huzursuzluğa işarettir. Rüyada görülen sofra bezi, yolculuğa ve rızık genişliğine işaret eder. Rüyada görülen sofra bezi, büyük bir sefere, rahat bir yolculuğa işarettir. Rüyada sofranızın üzerinde bir masa örtüsü görmek, pek yakında sempatik kimselerle bir masa etrafında toplanıp, neşe ile yemek yiyeceğinizi gösterir.

Rüyada Ekmek Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu