Dizi / Film

Kırmızı Oda 9. Bölüm Fragman

Büyük bir heyecanla devam eden Kırmızı Oda dizisi 8. bölümü ile ekranlara geldi. Yayınlanan 8. bölümün ardından merakla beklenen Kırmızı Oda 9. bölüm fragmanı da yayınlanda.

Celil Nalçakan’ın konuk oyuncu olarak dahil olduğu Kırmızı Oda 8. bölümü TV8 ekranlarında izleyiciyle buluştu. Yayınlandığı ilk günden bu yana reytinglere damga vurmayı başaran ve her bölümüyle sosyal medyanın en çok konuştuğu yapımlar arasında olan Kırmızı Oda merakla beklenen 9. bölüm fragmanı yayında.

Kırmızı Oda 9. Bölüm Fragman

Kırmızı Oda 8. Bölüm Özeti:

‘Kırmızı Oda’nın yeni bölümünde, piyangoyu tutturunca hayatı değişen Salih (Canberk Gültekin) bu kez Doktor Hanım’ın karşısına çok farklı bir halde çıkıyor ve arkadaşı Garip’i (Celil Nalçakan) kliniğe getiriyor. Doktor Hanım, tutkunu olduğu genç kadın tarafından terk edilen Garip’i bir çılgınlık yapmaması için ikna etmeye çalışıyor. Küçük Osman annesinin ölümünü kabullenirken; Doktor Piraye, Akif’in (Deniz Hamzaoğlu) kontrol arzusunun ailevi çatışmalardan kaynaklandığını tespit ediyor. Alya (Melisa Sözen) ise ailesindeki değişimi ve anne babasıyla geçirdiği İstanbul günlerini anlatıyor. ‘Kırmızı Oda’nın sekizinci bölümünde kadroya konuk oyuncu olarak Celil Nalçakan katılıyor.

Kırmızı Oda Alya’nın Gerçek Hikayesi

“Hayata Dön” Oku – Gülseren Budayıcıoğlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu