Ordan Burdan

Rüyada Domates Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada domates görmek, domates tarlası görmek ne anlama gelir?

Rüyada Domates Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada domates görmek işinizin güzel olmasına ve kariyerinizin yükselmesine delalettir. Mal ve nimete işaret eden domates Rüyası berekettir. Rüyada görülen domates çabucak gelecek, helal kısmettir. Domates ne kadar güzelse kısmet de o kadar güzeldir. Domates bahçesi murada ermeye işarettir.

Mevsiminde domates görülmesi bereket ve bolluğa işarettir. Mevsim dışında görülmesi geçim sıkıntısına rivayettir. Kırmızı domates altına, yeşil domates görülmesi ise gümüş yada nakit paraya delalet eder. Rüyada çürük veya ekşi domates görülmesi hayırla tabir edilmez. Çünkü tadı ekşi ve acıdır.

Rüyada domates tohumu veya fidesini görmek, ekinlerinden hasıl olacak rızka alamettir. Domates fidesi yada tohumunu görmek gam ve kedere ve şiddetin kalkmasına, ağrı ve hastalıkların iyileşip şifa bulmasına delâlet eder. Rüyayı görenin ümit ettiği şeylerin gerçekleşmesine yorulur.

Rüyada Domates yemek: Rüyada mevsiminde domates yemek, rızk ve menfaat ile tabir olunur. Tersi zıddıdır. Bazen da domates yediğini görmek, kolay elde edilen rızka alamettir. Yenilen domates mal ve nimete delâlet eder. Rüyada yenilen domates kolaylıkla elde edilen bir mala işarettir.

Rüyada domates tarlası: birbiri ardınca meydana gelecek fayda ve rızıktır. Bu tarlayı satın almak veya ona malik olmak, servet ve mülke sahip olmaktır. O kişi fakirse, zengin olur, bekârsa evlenir, talebeyse, ilim tahsil eder. Günahkârsa, tövbe eder ve tövbesinin meyvesi de hayırlı olur.

Çift Renkli Kurabiye Tarifi

Sinameki Çayı Tarifi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu