Ordan Burdan

Rüyada Hamile Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada hamile olduğunu görmek ve hissetmek çok farklı anlamlara yorulabilir. Rüyada hamile olduğunu görmek rüya tabirlerinde en çok merak edilen konulardan biridir.

Bir kadının rüyasında hamile olduğunu görmesi zenginliğe, bir erkeğin hamile olduğunu görmesi ise sıkıntıya ve zorluğa işaret eder. Aynı zamanda kadın ya da erkek fark etmeksizin rüyasında kendini hamile gören kişinin, karnı ne denli büyükse aynı oranda mal sahibi olacağı anlamına gelir. Evli olmayan bir bayanın kendisini rüyada hamile olarak görmesi onun hane içinde sebep olacağı tatsız durumlara ve belalara delalet eder. Kimi zamanda bekâr bir kız için rüyada hamile olduğunu görmek, kısmetinin bağlı olduğuna yorulur.

Rüyada Hamile Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada hamile bir kimse ile karşılaşmak, iş yerinizde veya aile içinde sizi bazı süprizlerin beklediğine; kendinizin hamile oldugunu görmek, beklediğiniz önemli bir işin hakikat olacağına veya müjdeli bir haber alacağınıza işarettir. Rüyada hamile olduğunuzu ve sağlıklı bir doğum yaptığınızı görmek, niyetlendiğiniz işin hayırlı bir şekilde başlayacağına işaret eder.

Rüyada menopozlu birinin hamile olduğunu görmek, olmayacağını düşündüğünüz bir şeyin bir anda oluvereceğinin habercisidir. Rüyada erkek birini hamile görmek, bir kişiye çok kızacağınıza ve o kişinin yaptığı şeylere tahammülünün azalacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada çocuğu olan bir kişinin kendini hamile olarak görmesi, yeni bir çocuk yapmaya niyetlendiğine veya ailesindeki kişilerin bu tarz baskıları olacağı şeklinde yorulur.

Rüyasında hamile olduğunu gören şayet erkek ise bu onun için sıkıntı ve iş konusunda meşakkatli işlerle yüz yüze gelmeye işaret eder. Rüyada erkek birinin karısını hamile olarak görmesi, eğer niyetlilerse bir bebeklerinin olacağına işaret eder. Rüyada hamile olduğunu gören kişi küçük bir kız çocuğu ise, aniden yakınlardan ve komşularından birinin  hamile olduğunu öğrenir. Rüyada hamile olduğunu gören kişi aynı rüyada doğum sancısı çekiyorsa, başındaki bir sıkıntıdan biraz da olsa acı çekerek bir çırpıda kurtulur.

Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Üzüm Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bal Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu