4 Dakikada Göbek Eritme Hareketleri

Dümdüz bir karına sahip olmak için her gün 4 dakikanızı ayırmanız yeterli.

Evde yapabileceğiniz 4 efsane karın kası hareketi. Dümdüz bir karına sahip olmak için her gün 4 dakikanızı ayırmanız yeterli.

Kombinasyon Zamanı…
“Yeni başlayanlar için”: Her hareketi 15 er tekrar yapıp yorulursanız hareketler arasında mola verebilirsiniz. Size tavsiyem: Boynunuzu sıkmaya ya karnı kullanmaya çalışın.

“Orta seviyede hissedenler”: Her hareketi 20 şer kez yapın ve mola vermeyin, etkisini seveceksiniz. Size tavsiyem: 1. Ve 3. Mekiklerde enerjinizi içeride tutup, 2. Ve 4. Mekiklerde yüksek tempoda yapmaya çalısın.

“Bu tam benlik”: Evett her hareketi 25 ser yapıp bir seferde 100 mekik deneyin. Kısa bir mola verin 30 saniye sonra tekrar yapın, etkisine bayılacaksınız.

Size tavsiyem: her bir mekik hareketini tam, yüksek açıda ve yüksek tempoda yapmayı deneyin ama nefes kontrolü ile nabzınızı arttırmamaya çalışarak !

4 Dakikada Göbek Eritme Hareketleri

1. Hareketimiz karın bölgenizin üst kısmını daha çok çalıştırıyor. Bu yüzden mekiğimizin yönünü yukarıya doğru ve kısa pressler halinde yapıyoruz. 5 tekrar la ilk önce ısıtın 😉

2. Hareketimiz biraz daha göbek deliğimize doğru hissettirecek

kendini. Mekik hareketinin yönünü karşıya doğru alırken bacaklarımızın da yardım ile daha çok kalkmaya gayret ediyoruz. 5 tekrar burayı yaksın

3. Hareketimiz ise tam nokta atışı; ortadayız! kollarınızın da kullanarak daha da içeri çekin. Yine 5 tekrarla devam edin!

4. Hareketimiz ise karnınızın alt kısmına yöneliyor. Bunu da her defasında büyütmeye özen gösterin ve geleneği bozmadan 5 tekrar ile devam edin.

Sırt Ağrılarına İlaç Gibi Gelecek Egzersizler

Evde Tavuk Döner Nasıl Yapılır? Tavuk Döner Tarifi

6 Comments

  1. Merhabalar,

    Birçoğumuz virüse karşı tedbir amaçlı evlerde olduğumuz şu günlerde yediklerimize, içtiklerimize dikkat etmezsek kilo alabiliriz. Bu nedenle hem beslenmemize dikkat ederek hem de düzenli egzersiz yaparak kilo kontrolü yapabiliriz. Sağlıklı beslenme tüyolarından oluşan yazımı izniniz olursa okumanız için ben de sizinle paylaşmayı çok isterim: http://www.ebrubektasoglu.com/yazi/saglikli-beslenme-tuyolari/

    Güzel okumalar dilerim,
    sağlıkla kalın. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir