SağlıkYaşam

30 Dakika Yürü 2 Katı Kalori Yak! Leslie İle Yürü Ve Zayıfla

Leslie Sansone ile gerçekten incelmeye var mısınız? Son dönemlerin en çok tercih edilen spor programı Leslie ile 30 dakika da iki katı kalori yakmaya hazır mısınız?

Evde kaldığımız şu günler yeni şeyler öğrenme, yeni şeyler keşfetme ve isteyip de yapamadıklarımızı yapmak için bir fırsat olabilir. Her günümüzün aynı geçmemesine dikkat ederek yaşamak da en çok dikkat edilmesi gerekenlerdendir. Peki sürekli evde kaldığımız bu günlerde neler yapmalıyız?

Sağlığın her şeyinde başı olduğunu daha iyi anladığımız bu günlerde sürekli evde olduğumuz için hareket alanımız azalıyor ve bu durum bir süre sonra kilo artışına sebep olabiliyor. Bu sebeple hem sağlığımız açısından hem evde zaman öldürmemek ve spor alışkanlığı kazabilmek için bolca hareket şart.

Sizler için evde sıkılmadan ve çok rahat bir şekilde uygulayabileceğiniz bir spor tavsiyemiz var; Leslie Sansone… Evinizden hiç çıkmadan sadece 30 dakikanızı ayırarak egzersiz yapmaya hazır mısınız? Sadece yarım saat spor yaparak iki katı kalori yakacak ve gün içinde kendinizi çok hafif hissedeceksiniz. Eğer hazırsanız hadi spora….

30 Dakika Yürü 2 Katı Kalori Yak! Leslie İle Yürü Ve Zayıfla

Leslie İle Yürü Ve Zayıfla! Leslie Nedir? Nasıl Çalışılır?

Dr. Mehmet Öz’ün Korona Virüsü İçin Tavsiyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu