Dizi / Film

Aşk Varsa Her Şey Mümkün! Vuslat 32. Bölüm 1. Fragman

TRT 1'in büyük merakla takip edilen dizisi Vuslat 31. bölümü ile ekranlara geldi. Heyecanlı geçen bir bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merakla beklendi.

TRT 1‘in büyük merakla takip edilen dizisi Vuslat, 31. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı. Sevilen dizinin son bölümüne Aziz’in beklenmedik bir tuzağa düşmesi damga vurdu.

Vuslat 31. Bölümde Neler Oldu?

Aziz şüphelerinden arınmasının tek yolunun, Necmi’nin verdiği görevi yerine getirmekten geçtiğini anlamıştır. Tuzağa düşürüldüğü yere geri döndüğünde gizli düşmanının sembolüyle karşılaşır. Aziz’in gizli düşmanı adeta kozasından çıkacağı zamanı bekleyen bir kelebek gibi kapalı kapıların ve duvarların ardına gizlenmiştir.

Feride, taşındıkları yeni evden ortaya çıkan eşyalarla adeta annesiyle yeniden tanışır. Bu tanışmayla beraber geçmişin aydınlık ve karanlık taraflarıyla yüzleşmeye başlayan Feride, duygusal bir hal içindedir. Bir taraftan da Hasibe’nin artık açık hale gelen düşmanlığıyla baş etmektedir.

Kerem, Bülent’le karşı karşıya geldikten sonra kendisine söylendiğini düşündüğü yalanların peşine düşer. Aziz’in, annesi hakkında söylediklerinden başlar ve Aziz’i Alice ile karşılaştırır. Aziz, etrafında dönen oyunlarla yine yolunu kaybetme noktasına gelir. Ta ki Salih, inzivadan çıkıp gelene ve ‘Yolcu’nun hakikat yolundaki engellerini ortadan kaldırmaya başlayana kadar…

Vuslat 32. Bölüm 1. Fragman

“Ateş yakar aksi söylenmezse ondan başka türlüsü beklenmez”

Çukur Dizisinden Büyük Gönderme!

“Kuruluş Osman Komedyası” Ahmet Şimşirgil Sert Eleştirdi

Latte Nasıl Yapılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu