Dizi / Film

Yolcu Yola Çıktı! Vuslat 31. Bölüm Fragmanı

TRT 1'in sevilen dizisi Vuslat 30. bölümü ile ekranlara geldi. Heyecanlı geçen bir bölümün ardından herkes gözünü 31. bölüm fragmanına dikti.

TRT 1‘in sevilen dizisi Vuslat 30. bölümü ile ekranlara geldi. Heyecanlı geçen bir bölümün ardından sabırsızlıkla beklenen Vuslat 31. bölüm fragmanını yayınlandı!

Fragmanda en dikkat çeken kısımlardan birisi Salih Babanın ‘Yolcu yola çıktı’ cümlesiydi. Artık oyunda olan Aziz, Salih Babaya ne zaman güvenmeye başlayacak? İkinci dikkat çeken kısım ise Kerem’in görüntüleri oldu. Geçtiğimiz bölümlerde Aziz’de görülen haller Kerem’de mi görülmeye başlıyor? Artık Kerem’de kendi sınavını mı verecek?

Yolcu Yola Çıktı! Vuslat 31. Bölüm Fragmanı

Vuslat 30. Bölümde Neler Oldu?

Aziz’in şüpheleri can yakıcı sorulara ve cevaplara dönüşür. Salih ve Aziz için artık yüzleşme vaktidir. Hallerin anbean değiştiği bu duygu yüklü karşılaşma Satranc-ı Urefa tahtasında vücut bulur. Ve önlenemez şekilde her iki tarafın da iç dünyasının sarsıldığı zorlu bir süreci başlatır.

Feride, ailecek taşındıkları dede ocağında huzur ararken bulduklarıyla tekrar alt üst olur. Özellikle Faik’in, kızını Aziz’den uzak durması için uyarması, Feride için daha sıkıntılı günlerin yaklaştığının habercisidir. Feride, Aziz’le beraber olabilmek için sadece Faik’in değil aynı zamanda Tahsin’in de engelleriyle baş etmek zorundadır.

Ailesini bir araya toplayarak özlem duyduğu hayatın izlerini arayan Kerem’i bekleyen büyük bir buluşma vardır. Kerem, ailesinin karanlık ve karmaşık geçmişiyle yüzleşmeye devam eder. Çaresiz ve öfkeli bir hal içinde birbirine zıt duygular arasında sıkışıp kalır.

Sidre Ağacı Nedir?

Osman Beylik Kılıcını Alıyor! Kuruluş Osman 3. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu