Dizi / Film

Osman Beylik Kılıcını Alıyor! Kuruluş Osman 3. Bölüm Fragmanı

Atv'nin yeni dizisi Kuruluş Osman ikinci bölümü ile de herkesi ekranlara kitledi. Kuruluş Osman 3. bölüm fragmanı yayında!

Heyecanlı geçen bölümün ardından herkes merakla 3. bölüm fragmanını bekledi. İşte o merakla beklenen Kuruluş Osman 3. Bölüm fragmanı!

Kuruluş Osman 2. Bölümde Neler Oldu?

Osman, Bamsı Bey’in oğlu Aybars’ın katillerinin kalede yuvalanan bir ihanet şebekesi olduğunu düşünerek gizlice kaleye girer ve kalede güvendiği tek kişi olan Kulucahisar Tekfur’u Yorgopolos ile gizli bir anlaşma yapar. Ancak bu anlaşmadan hemen sonra öldürülen tekfurun cesedi, Osman’ın ayaklarının dibine düşer. Katillerin peşine düşen Osman, bataklıkta kendini kurtaran rahibelerle burun buruna gelir. Osman rahibelerin aslında kim olduklarını öğrenebilecek midir? Sofia ve Kalanoz, Osman’ı yakalayabilecek midir? Yoksa Osman, Yorgopolos’un katillerini bulup, kaleden çıkabilecek midir?

Kuruluş Osman 3. Bölüm Fragmanı

https://www.dailymotion.com/video/x7ojin0

Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman’dı…

Karanlığın içinde ona yol gösteren “aşk” oldu…

Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını “aşkla” gördü. Gücünü kılıcından değil, “aşktan” aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını “aşkla” verdi.

72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş’un adı oldu… KurulOsman… 400 çadırlık bir obadan, “ilahi aşkla” kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.

Tarihte “Konuralp” Kimdir?

Özge Törer Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu