Dizi / Film

“Atiye” (The Gift) 27 Aralık Sadece Netflix’te!

Netflix'in imza attığı ikinci Türk orijinal dizisi Atiye'nin (The Gift) yayın tarihi belli oldu.

Hakan: Muhafız‘dan (The Protector) sonra Netflix’in imza attığı ikinci Türk orijinal dizisi Atiye’nin (The Gift) yayın tarihi belli oldu. 27 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak olan Atiye’nin oyuncu kadrosunda; Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova, Tim Seyfi, Meral Çetinkaya, Hazal Türesan ve Cezmi Baskın’ın yer alıyor.

“Atiye” (The Gift)

Yönetmenliğini Ozan Açıktan, Gönenç Uyanık ve Ali Taner Baltacı’nın üstlendiği, senaryosunu Nuran Evren Şit’in kaleme aldığı Atiye dizisinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacak.

Beren Saat, Atiye dizisinde özel güçleri olan bir kadına hayat verecek. Şengül Boybaş’ın kaleme aldığı Dünyanın Uyanışı isimli eserden esinlenilerek oluşturulan dizide Atiye’nin mistik hikayesi konu alınacak.

“Atiye” (The Gift) Konusu

Anadolu topraklarındaki bir kazı sırasında yapılan keşif, genç bir ressamın (Beren Saat) hayatını değiştirip, geçmişine dair sırların peşine düşmesine yol açacaktır.

Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile birlikte İstanbul’da mutlu bir hayat sürmekteyken Göbeklitepe’de yapılan bir keşif hayatını değiştirir. Bölgede kazı yöneticisi arkeolog Erhan, Atiye ve Göbeklitepe arasındaki mistik bağı gözler önüne serecek bir sembolü keşfeder. Atiye ise bu renkli maceranın içerisine atılacak antik tapınakta geçmişini araştırmaya başlar.

Gizem perdesi aralanmaya başladıkça Atiye esrarengiz olaylarla karşılaşır ve yaşanan hadiseler Atiye’nin geçmişi ve geleceği, gerçek ve ruhani arasındaki her şeyi sorgulatır.

“Atiye” (The Gift)  Oyuncuları

Beren Saat (Atiye)

Mehmet Günsür

Metin Akdülger

Melisa Şenolsun

“Atiye” (The Gift) İlk Tanıtım

Güzelliğin Portresi (Türk Yapımı Gerilim Filmi) 13 Aralık’ta Sinemalarda!

Emir Can İğrek Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu