Dizi / Film

“Aman Reis Duymasın” (13 Aralık’ta Sinemalarda)

Oktay Kaynarca'nın baş rolünde oynadığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ekibi Aman Reis Duymasın Filmiyle karşımıza geliyor.

ATV’nin salı akşamlarına 5 sezondur damga vuran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) ekibinden yepyeni bir sinema filmi: “Aman Reis Duymasın”….

Salı akşamlarına damga vuran ATV‘nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz severleri, kısa süre içinde beyaz perdede yayınlanacak olan Aman Reis Duymasın‘ı merakla bekliyordu. Sonunda merakla beklenen fragman da yayınlandı. Peki “Aman Reis Duymasın”ın konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

“Aman Reis Duymasın” Konusu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden yeraltı dünyasının en ünlü isimleri, eşleriyle sessiz bir yaz tatiline çıkmaya karar verirler. Deniz otobüsünden iner inmez beklenmedik olaylarla karşılaşır, fakat inatla tatillerine devam ederler. Yönettikleri büyük dünyaların tam zıddı olan küçük bir tatil kasabasında başlarına gelmeyen kalmaz. Maceranın sonunda kendilerini kodeste bulurlar. Bu büyük mafyaların ve eşlerinin en büyük korkusu, skandalları büyük reis Hızır Çakırbeyli’nin duymasıdır.

“Aman Reis Duymasın” İlk Tanıtım

“Aman Reis Duymasın” Fragman

“Aman Reis Duymasın” Oyuncuları

Mustafa Üstündağ

Mustafa Üstündağ

Ozan Akbaba

Ozan Akbaba

Emir Benderlioğlu

Emir Benderlioğlu

Ceren Benderlioğlu

Ceren Benderlioğlu

Hakan Karsak

Hakan Karsak

Savaş Özdemir

Savaş Özdemir

Sevinç Gürşen

Sevinç Gürşen

Sevil Akı

Sevil Akı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu