Doctor Stranger İzle

Baş rolünü Lee Jong-Suk ve Park Hae-Jin'in paylaştığı Doctor Stranger dizi konusu ve oyuncuları.

Doctor Stranger Konusu:

Çocukken, Park Hoon (Lee Jong-Suk) ve onun babası Kuzey Kore tarafından kaçırılır. Kuzey Kore’de Park Hoon, zaten bir doktor olan babası tarafından bir doktor olmak için eğitilir. Park Hoon göğüs cerrahı alanında bir deha olur ve daha sonra Güney Kore’ye kaçar.

Park Hoon Güney Kore’nin en iyi hastanesi olan Dongwoo Üniversitesi Hastanesi’nde bir doktor olarak çalışmaya başlar, ama o kendini tam bir yabancı gibi hisseder. O, Kuzey Kore’den sevdiği kadını getirmek için para kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır.

Adı: Doctor Stranger 닥터 이방인
Tür: Dram, Romantik, Medikal
Yönetmen: Jin Hyeok
Senarist: Park Jin-Woo, Kim Joo
Yapımcı: Park Chang-Yong
Yayıncı: SBS
daum: 7.5
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2014
Yayın Tarihi: 5 Mayıs 2014 – 8 Temmuz 2014
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 21:55
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Doctor Stranger’dan Kareler

Doctor Stranger

Oyuncular

Lee Jong-Suk

Lee Jong-Suk dizide, Kuzey Kore tarafından kaçırılan bir genç adam olan Park Hoon karakterini canlandıracak.

Park Hae Jin

Park Hae-Jin dizide, üst düzey bir göğüs cerrahı olan Han Jae-Joon karakterini canlandıracak. Onun karakteri Kore’nin en iyi hastanesi olan Dongwoo Üniversitesi Hastanesi’nde çalışmak için Harvard’da profesörlük yapma teklifini reddeder.

Kang So-Ra

Kang So-Ra dizide, göğüs cerrahı ve aynı zamanda hastane yöneticisinin kızı olan Oh Soo-Hyun karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri çekici görünümü, varlıklı bir aile, yakışıklı bir erkek arkadaş gibi her şeye sahip gibi görünmektedir ama hala kendini yalnız hissetmektedir. Oh Soo-Hyun kendini Park Hoon (Lee Jong-Suk) ve Han Jae-Joon (Park Hae-Jin) ile bir aşk üçgeni içinde bulur.

Jin Se-Yeon

Jin Se-Yeon dizide, iki karakteri canlandırıyor. Onun canlandıracağı karakterlerden biri, Çin iş adamının kızı olan anestezi uzmanı Song Jae-Hee’dir. Diğer canlandıracağı karakter ise gerçek kimliğini saklayarak Park Hoon’a (Lee Jong-Suk) yaklaşmaya çalışan Han Seung-Hee’dir.

Cheon Ho-Jin

Yoon Bo-Ra

Yoon Bo-Ra dizide, Kuzey Kore’den Güney Kore’ye kaçan Lee Chang-Yi karakterini canlandıracaktır. O anavatanında olan annesini para kazanarak getirmekte umutsuzdur. Geçmişlerinin benzerlikleri nedeniyle Park Hoon (Lee Jong-Suk) ve Lee Chang-Yi birbirlerine güvenirler.

 

Good Doctor (Mucize Doktor) Kore Uyarlaması

The Lies Within İzle (Herkes Sessizken Onlar Haykırmaya Başladı)

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir