Ordan Burdan

“Bunlar sana ait sende bana” Vuslat 25. Bölüm 1. Fragman

TRT 1'in Pazartesi akşamları izleyicisiyle buluşan dizisi Vuslat, son bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölüme daha sahne oldu.

TRT 1‘in sevilen dizisi Vuslat 24. bölümüne Tahsin’in, Feride’yi zorla alıkoyup ıssız bir yerde tehdit etmesi damga vurdu. İşte o heyecanla beklenen Vuslat 25. bölüm fragmanı.

Vuslat 25. Bölüm 1. Fragman

Vuslat 24. Bölümde Neler Oldu?

Tahsin’in, Feride’yi zorla alıkoyup ıssız bir yerde tehdit etmesi Aziz için bardağı taşıran son damla oluyor. Aziz bütün köprüleri yıkarak babasıyla karşı karşıya geliyor ve onu en korktuğu şeyle köşeye sıkıştırıyor. Aziz, şirketteki oyunları fark edip henüz adını koyamazken Nehir ise hala Aziz’in de, şirketin de kontrolünün kendinde olduğunu düşünür. Ancak Enes’in Serpil’e olan zaafı Nehir’e beklenmedik bir darbe vuracaktır.

Tahsin, Feride’den kurtulmak için ona bir teklif sunar, Feride yine ailesi ve aşkı arasında sıkışıp kalır. Şirkette de Nehir’in oyunları ve Aziz’in uzaklığı Feride’yi iyiden iyiye yalnızlaştıracak ve bir karar vermek zorunda bırakacaktır. Hasibe, Feride’ye evde de huzur vermeyecek, gitmesi için elinden geleni ardına koymayacaktır. Nehir’in Hasibe’yle işbirliği, sadece Feride’yle ilgili değil Kerem’le ilgili de beklemediği kazançlar sağlayacaktır.

Fırat, ailesini Korkmazer’lerden kurtarmak adına, gizlice hazırladığı planı devreye sokar. Bu amacı için yapmayacağı iş, almayacağı risk yoktur artık. Aneta günden güne geçmişteki güzel günlerine daha çok dalıp giderken, Kerem onun hatırladıklarından eksik parçaları bir araya getirir ve bütün okların tek bir yeri gösterdiğini fark eder. Kerem ailesini dağıtanlardan alacağı intikamı ilmek ilmek işlemeye başlamıştır.

‘Ve Tevekkel Alellah…’ Vuslat 24. Bölüm Abdullah Efendinin Okuduğu Ayet Hangi Surede Geçiyor?

Satranc-ı Urefa’nın Son Basamağı Visal-i Hak Nedir?

“Satranc-ı Urefa” Vuslat Dizisinde ki Oyun Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu