Dizi / FilmOrdan Burdan

Hotel Del Luna İzle!

Baş rollerini Iu ve Yeon jin Goo'nun paylaştığı Güney Kore yapımı Hotel Del Luna konusu ve oyuncuları

Hotel Del Luna Konusu:

Dizi, Seul’un şehir merkezinde bulunan ve müşterilerinin yalnızca hayaletlerin olduğu ‘Hotel del Luna’ adlı gizemli bir otelde geçmektedir. Bu otelin CEO’su (IU) yaptığı büyük bir hatadan dolayı lanetlenerek 1000 yıldan fazladır, bu otelde yaşamak zorunda kalmıştır. Bir gün, bir adam (Yeo Jin-goo) beklenmedik bir şekilde bu otelde yönetici olarak çalışmaya başlar.

Adı: Hotel del Luna | 호텔 델루나
Tür: Romantik, Fantastik
Yönetmen: Oh Choong-Hwan
Senarist: Hong Jung-Eun, Hong Mi-Ran
Yapım Şirketi: Studio Dragon
Yayıncı: tvN
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2019
Yayın Tarihi: 13 Temmuz 2019 – 1 Eylül 2019
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 21:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Hotel Del Luna Trealer 1

Hotel Del Luna Trealer 2

Hotel Del Luna Trealer 2

Hotel Del Luna’dan Kareler

 

Iu

IU dizide ‘Hotel del Luna’ adlı hayaletli bir otelin CEO’su olan Jang Man-Wol karakterini canlandırmaktadır. Güzel bir bayandır. Ancak başkalarına karşı kibar bir insan değildir. Hırçın, huysuz, herkese kuşku ile yaklaşan açgözlü birisidir. 1000 yıldan fazladır bir lanetin etkisi altındadır.

Yeo Jin Goo

Yeo Jin-Goo dizide ‘Hotel del Luna’nın yeni genel müdürü olan Koo Chan-Sung karakterini canlandırmaktadır. Samimi bir şekilde mükemmeliyetçidir. Akılcı birisi gibi görünmesine karşın gerçekte kalbiyle hareket eder. Eskiden çok uluslu bir otel zincirinde yönetici yardımcılığı yapmaktaydı ve bu işi yapan en genç isimdi. Ancak bu işi bırakarak, ‘Hotel del Luna’da çalışmaya başlar.

Kang Mi Na

Kang Mi-Na dizide ‘Hotel del Luna’da stajer olarak çalışmaya başlayan Yoo-Na karakterini canlandırmaktadır. 18 yaşında, akıllı ve enerjik bir genç kızdır.

Shin Jung Geun

Shin Jung-Geun dizide ‘Hotel del Luna’da barmen olarak çalışan Kim Seon-Bi karakterini canlandırmaktadır. ‘Hotel del Luna’nın en uzun süredir çalışanıdır.

Bae Hae Sun

Bae Hae-Sun dizide ‘Hotel del Luna’da oda yöneticisi olarak çalışan Choi Seo-Hee Bi karakterini canlandırmaktadır. Yerinde duramayan, kıpır kıpır, pratik ve etkin birisidir.

P.O

P.O dizide ‘Hotel del Luna’nın en genç çalışanı olan Ji Hyun-Joong karakterini canlandırmaktadır. Odukça kibar ve nazik birisidir. Ancak çalışmayı hiç sevmemektedir.

Lee Do Hyun

lee do hyun ile ilgili görsel sonucu

Lee Do-Hyun dizide bir general olan Go Chung-Myung karakterini canlandırmaktadır. Jang Man-Wol’un (IU) ilk aşkıdır.

Lee Joon Gi

Konuk Oyuncu

When the Devil Calls Your Name “Şeytanla Yapılan Her Sözleşmenin Ağır Bir Bedeli Vardır”

Daha Fazla Kore Dizisine Ulaşmak İçin Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu