Ordan BurdanYaşam

Eski Tencereden Havlu Sepeti Yapımı

Kullanmadığınız eski tencereden dekoratif bir havlu sepeti yapabilirsiniz. Yazımızda kullanılmayan eski bir tencerenin havlu sepetine dönüşümü yer alıyor.

Mutfağınızda kullanılmayan eski tencereler var ise bunlarla dekoratif ürünler yapabilirsiniz. Örneğin eski bir tencereden havlu sepeti yapılabilir. Bir arkadaşımızın yapmış olduğu bu geri dönüşüm bir çok bayan tarafından beğenilmiştir.

Ebrar Güngör isimli arkadaşımızın yapmış olduğu bu proje geri dönüşüm sayfasında binlerce kez beğenildi. Tencereyi geri dönüştürerek şirin bir havlu sepetine çeviren Ebrar hanım çok güzel bir projeye imza atmış. Proje hakkında bizlere bir kaç bilgi veren Ebrar hanım tencerenin saplarını çok kirli olduğundan dolayı çıkarıp onun yerine halat ip kullanmış. Şimdi gelin arkadaşımızın yapmış olduğu projeye ve söylediklerine bir göz atalım.

Eski Tencereden Havlu Sepeti Yapımı

Saten eski yastıkların kılıfı olurdu ya onu ters çevirip yapıştırdım ama sadece kenarlardan yapıştırdım ki içerisine bir şey dökülürse temizliği kolay olsun diye satenin altında birşey yok sonrada tencerenin altından başlayarak halatı yapıştırdım. Yapıştırmak için sıcak silikon kullandım.

Fırfırlı Kuşak Modeli İğne Oyası Yapımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu