Yaşam

2019’da Burçları Neler Bekliyor?

Ünlü Astrolog Zeynep Turan, 2019 yılında burcunuzda gerçekleşecek gelişmeleri yazdı.

2019’da burçları neler beklediğini ünlü Astrolog Zeynep Turan anlattı…

2019’da Burçları Neler Bekliyor?

KOÇ

Zorlu bir 2018 yılını geride bırakırken, yeni bir yılda kendinize yepyeni bir sayfa açmak isteyeceksiniz. 2018 yılı sizin için ne ifade etti? Geriye dönüp baktığınızda yaşadıklarınızın sizin için ne büyük tecrübe olduğunu anlayacaksınız. İçinizde ukde kalmış ya da hedeflerinize varamamış olabilirsiniz. Bu duygu sizi yılgınlığa düşürmesin. Çünkü sizi bambaşka bir yeni yıl bekliyor olacak. Aceleyle alınmış tüm kararlarınızı yeniden gözden geçirip revize edeceksiniz. Fedakârlıklarınızın, özverilerinizin kıymetini bilmeyenlerden usulca uzaklaşabilirsiniz. Kalıcı, samimi, dürüst dostluklar edinmek isteyeceksiniz. Aldığınız her karar, çevrenizin de büyük oranda değişmesini sağlayacak.

Aşk

2019 yılında aşk hayatınız yeniden şekil alacak. Bu yıl “Aşk beni bulmaz” demeyin. 1970-1984 yılları arasında doğmuş ve ikinci baharını yaşamak isteyen bir Koç burcuysanız; 2019 yılının yaz aylarında aradığınız aşkı bulacak hatta bu yılı evli olarak bitireceksiniz. Evli bir Koç burcuysanız ve bir süredir bebek sahibi olmak istiyorsanız, bu yıl ebeveyn olmaya hazır olun derim. Tüm kalbiyle bağlı olduğu ilişkisini yeni bitirmiş bir Koç burcuysanız ve 1984-1998 yılları arasında doğduysanız, eski sevgilinizle tekrar bir araya gelebilir, hatta evlilik kararı dahi alabilirsiniz.

Kariyer ve Para

Bu yılın gökyüzü gündemi sizi harekete geçirirken eğer 19 yıldır aynı sektörde çalışıyorsanız ayrılmak konusunda tereddüt dahi yaşamayacaksınız. Sosyal hayatınızın gündemi de değişirken, farklı insanlar tanışmak bir araya gelmek size yeni iş kapıları da açacak. Güzel bir hayat yaşamak için sevdiğin işte çalışmak şart prensibine sahip Koç burçları için yeni yılda değişim çanları çalıyor.

 

BOĞA

2018 yılının olumsuzluklarını üzerinizden atmaya hazır olun. Kalbinizi yoran, zihninizi bulanıklaştıran, ruhunuzu karmaşaya sokan duyguların kaynağına ineceksiniz. Bir nevi, hayatınızı iyileştirmek adına hem kendinizle hem de dış etkenlerle yüzleşeceksiniz. 2019 yılında daha hareketli, daha donanımlı, daha güçlü günler sizi bekliyor olacak. Öyle ki yeni yılın ilk aylarında bunu hissetmeye başlayacaksınız. Elbette ki inişli çıkışlı günler de yaşayacaksınız. Ancak genel anlamda kaderin sizin için yeniden yazıldığını belirtmek isterim. Sevdiğiniz insanlarla olan bağlarınızı daha da güçlendirecek, zorda kalanlarla önemli desteklerde bulunacaksınız.

Aşk

Aşk hayatınızda inişli geçecek günlere hazırlıklı olmanızı en baştan söylemek isterim. Uzun süreli ilişkisi olan bir Boğa burcuysanız ve içinizde bazı şüpheler varsa, tüm güveninizle gerçeklerle yüzleşeceksiniz. 1970-1984 yılları arasında doğan evli bir Boğa burcuysanız 2019 yılının ikinci yarısı sizi bebek sahibi yapacak. 2018 yılının son aylarında yeni bir aşka yelken açan bir Boğa burcuysanız 2019 yılının ilk altı ayı içinde birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz. 1984-1989 yılları arasında doğan evli bir Boğa burcuysanız, hayatınıza müdahale eden üçüncü kişiler bir bir ortaya çıkacak.

Kariyer ve Para

2018 yılının son altı ayı itibariyle iş yerinizde belli başlı sorunlar yaşamış olabilirsiniz. Bu sorunlar 2019 yılının ilk iki ayında da devam edeceğini bilmelisiniz. Ancak tarih 6 Mart’ı gösterdiği an sizin için büyük bir dönüşüm süreci başlayacak. Bu tarihi bir kenara not almanızı tavsiye ederim. Özellikle kurumsal bir firmada çalışan Boğa burcuysanız; terfi ya da maaş zammı söz konusu olabilir.

İKİZLER

2018 yılının sizin için kolay geçtiğini kim söyleyebilir? Hiç kimse! Çünkü gündelik hayatınızdaki en basit konularda bile çok uğraştınız. Rutinlerinizi bozan, sizi zorlayan engellerle savaşmak için elinizden geleni yaptınız. 2019 yılının size sürprizleri olduğunu şimdiden söylemek isterim. İsteklerinizi, hayallerinizi yeniden belirleyeceksiniz. Vazgeçtiklerinizi, yarım bıraktıklarınızı 2019 yılına yeniden taşıyacaksınız. Tüm hatalarına göz yumduğunuz, sürekli şans verdiğiniz kişilerle yollarınızı ayırabilirsiniz. Maddi konulardan, aşk hayatınıza varana dek hareketli bir süreç sizi bekliyor. Sonraki yıllarınızı garanti altına almak, koşullarınızı daha iyi hale getirmek için önemli fırsatlar yakalayacaksınız.

Aşk

Aşk hayatınız değişime uğruyor. Yaklaşık 3 yıldır inişli çıkışlı ilişkisi olan bir İkizler burcuysanız, 2019 yılının son aylarında ilişkinizi resmiyete dökebilirsiniz. Evli bir İkizler burcuysanız, eşinizin kurallarının baskın olduğu evliliğinizde değişimler yaşayacaksınız. 1984-1998 yılları arasında doğmuş ve ilişkisi olmayan bir İkizler burcuysanız, 2019 yılının ilk üç ayı size yeni bir aşk getirecek. 1970-184 yılları arasında doğmuş ve evliliğini bitirmek üzere olan bir İkizler burcuysanız eşinizin sizden son şans istemesine kayıt kalmayacaksınız.

Kariyer ve Para

Maddi kaygılarınıza son vereceğiniz 2019 yılı, size istediğiniz kariyeri getirecek. Sizin adınıza oldukça iddialı olan gökyüzü özellikle hizmet sektöründe çalışıyorsan maddi kazançları işaret ediyor. Şans gezegeninin etkisi ile başarıdan başarıya koşarken eğer iş değiştirmek, sektör değiştirmek isteyen bir İkizler burcuysanız yeteneklerinize, yaratıcılığınıza uygun bir işe başlayabilirsiniz. Geçmişten gelen ödemeleri düzenlerken, yatırım amaçlı ev ya da araba almak isteyebilirsiniz.

YENGEÇ

Sizi hemen her alanda zorlayan 2018 yılının üzerinizde bıraktığı korkulardan arının. Çünkü korkularınız, 2019 yılının sizin için hazırladığı güzel anları fark edememenize neden olabilir. Değişime, alışkanlıklarınızı bozmakla başlayacaksınız. Yeni bir düzen kurmak, yeni insanlarla tanışmak, yeni alanlara dâhil olmak bakış açınızı değiştirecek. Eğer, çocukluğunuza dayanan ve içinizde ukde kalan bir hayaliniz varsa, 2019 yılında bu hayalinizi destekleyecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. İç sesinize güvenmenizi ve bu fırsatları iyi değerlendirmenizi öneririm.

Aşk

Kaygılarınızı bir kenara bırakırken, kendinize duyduğunuz güven de artacak. Mükemmel aşkı bulacaksınız sevgili Yengeç burçları, hiç merak etmeyin. Evli bir Yengeç burcuysanız 2019 yılı hem size hem de evliliğinize çok iyi gelecek. Eğer son 5 aydır eşinizin sizi anlamadığını düşünüyorsanız, kalbini size açmasıyla aranızdaki buzları eriteceksiniz. İş hayatınızda olmaz dediğiniz birisi ile ilişkiye başlayacaksınız. Gökyüzü, aşkınızı çevreliyor. Son 3 aydır ilişkisinde sorunları olan bir Yengeç burcuysanız 2019 yılı size çok iyi gelecek. Hatta ailelerinizi dahi bu yıl tanıştırmak isteyeceksiniz.

Kariyer ve Para

2018 yılında gezegenlerin karşıt burcunuzda hareket etmesi sizi de epey yordu. Olacak dediğiniz işlerin son anda iptal olması, yaptığınız işlerin maddi karşılığını alamamış olmanız bir de üstüne çıkan ekstra ödemeler maddi anlamda zor günler yaşamanıza sebep oldu. 2019 yılının maddi anlamda sizin için aurasının çok daha farklı olduğunu bilmelisiniz

ASLAN

Sıkı durun, hayat sizin için yeniden başlıyor. Yaşadığınız onca şeye rağmen kalbinizde nedensiz bir dinginlik hissediyor musunuz? İçinizden bir ses, her şey çok güzel olacak diyor mu? O sessiz ancak bir o kadar da güçlü sese kulak verin. Şimdiye kadar yaptığınız hiçbir şeyi öylesine yapmadınız. Her ana, yaptığınız her işe gönlünüzü ve aklınızı koydunuz. Ancak 2018 yılında yaptıklarınızın karşılığını maddi ya da manevi olarak alabildiğiniz söylenemez. Merak etmeyin, taşlar yerine oturmaya başlıyor. 2019 yılında tüm bunların karşılığını almaya başlayacaksınız.

Aşk

Gönlünüzün yorgunluğunu hissetmeyeceğiniz 2019 yılı size oldukça iyi gelecek. 7 yıldır evli ve evliliğinde sorunları olan bir Aslan burcuysanız sizin için artık çok daha farklı bir süreç başlıyor. Keyifli günler yaşarken, ebeveyn olmak hayatınıza bakış açınızı değiştirecek. Uzun süredir ilişkisi olmayan, gönlünü nadasa bırakmış bir Aslan burcuysanız sosyal hayatın getirileri size bu yıl çok farklı olacak.  1970-1984 yılları arasında doğmuş ve uzun süreli ilişkisi yeni bitmiş bir Aslan burcuysanız, eski sevgiliniz bu yıl size ulaşmak için bin bir türlü yol deneyebilir.

Kariyer ve Para

Girişken ve cömert olmaktan hiç vazgeçmediniz. Çünkü siz burçlar kuşağının Güneş’ini temsil eden gücüsünüz. Heybetli, istikrarlı ve ısrarcı olmanızın dışında onaylanmaktan hep hoşlandınız. Tutulma döngüsü ile başladığınız yeni yıla doğru bildiğiniz yoldan şaşmayacağınız gibi ilerleyeceksiniz. Uzun süredir aynı iş yerinde çalışan ancak şartları bir türlü istediğiniz duruma gelmeyen işinizden bu yıl ayrılacaksınız.

BAŞAK

2018 yılı sizin için koşturmacayla geçti. Oradan oraya yetişmeye çalışmaktan adeta bin parçaya bölündünüz. Yeri geldi etrafınızdaki insanların derdini dert edindiniz. Yeri geldi kendi isteklerinizi bir kenara bırakmak zorunda kaldınız. Yorucu fakat bir o kadar da üretken ve verimli bir yıl geçirdiniz. 2019 yılında ise olanaklarınızı genişleteceğiniz, kendinize daha çok zaman ayıracağınız bir yıl olacak. Öğretici günler, manevi duygulara yönelmenizi sağlayacak. Ailenizin, sevdiklerinizin kıymetini daha çok anlayacaksınız.

Aşk

Bu yıl kendi renginizi ortaya koymaktan çekinmeyeceksiniz. İlişkilerde kaybedilen sadakati bu yıl dağıtmaya başlıyorsunuz.  2018 yılının son üç ayında biten bir ilişkiniz varsa 2019 yılının ilk beş ayında yeniden bir araya gelebilirsiniz. Evliliği üçüncü kişiler sebebi ile zora girmiş bir Başak burcuysanız, 2019 yılının mart ayına kadar tüm gerçeklerle yüzleşebilir, kazanan taraf siz olabilirsiniz. İlişkisi olmayan bir Başak burcuysanız, ‘bu kişi ile olmaz’ dediğiniz hassas mevzular yeniden gündeminize gelirken kalbinizin sesini dinlemek yerine mantığınızı aracı yapacaksınız.

Kariyer ve Para

Kendinizi sağlama alacağınız bir yıl yaşarken, çıkan ufak tefek aksilikler sizi yolunuzdan çevirmeyecek. İş hayatınıza oldukça motive olurken hedefiniz yalnızca kazanmak olacak. Eğer kendi işini yapan bir Başak burcuysanız, yeni bir sektöre giriş yapmak ya da bir arkadaşınıza ortak olmak isteyebilirsiniz. İş arayışında olan Başak burçları için ise gökyüzü güzel mesajlar veriyor. 2018 yılının son ayında görüştüğünüz iş için bu yıl içinde sürpriz bir dönüş olabilir. Hukuki bir süreci takip eden, miras davası olan başak burçları ise 2019 yılının ilk altı ayında kazançlarını artıracak haberler alabilirler.

TERAZİ

Yaşadığınız onca sıkıntının içerisinde artık sil baştan başlamak istiyorsunuz. 2018 yılında denge kelimesi sizin için çok önemli oldu. Yaşam alanınızı ne az ne çok ilkesiyle belli bir düzene oturtmaya çalıştınız. Gelin görün ki müdahale edemediğiniz durumlarla mücadele etmek ve yüzleşmek zorunda kaldınız. 2019 yılı üzerinizdeki kara bulutları dağıtmaya hazırlanıyor. Standartlarınızı arttıracağınız, kendinize daha çok zaman ayıracağınız adımlar atacaksınız. Cesur davranmanız gereken teklifler alabilirsiniz. Yine de siz siz olun ayrıntıları değerlendirmeden hızlı kararlar almayın. Yılın daha en başından ipler sizin elinizde olsun isteyeceksiniz.

Aşk

Aşk konusunda karşılığını bulamadığınız duygularınız netleşirken, sınırlarınızı genişletecek, gönlünüze göre yaşayacaksınız. Birlikte olduğun kişinin bencilliğinden şikâyetçi olan bir Terazi burcuysanız artık bu duruma tahammül etmeyecek ve yollarınızı ayıracaksınız. Evli bir Terazi burcuysanız, eşinizle aranızda olan sorunlar konusunda uzman yardımı almak isteyebilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyen bir Terazi burcuysanız ve evliliğinizin 7. yılını bitirdiyseniz 2019 yılı size istediğinizi verecek. İlişkisi olmayan Terazi burçları ise arkadaş çevresinden biri ile beklenmedik bir gönül ilişkisine başlayabilir.

Kariyer ve Para

2019 yılının sizin için ayrı bir anlamı var. 7 yıldır yaşadığınız belirsizlikleri çözmenize yardımcı olacak bir döngüden geçiyorsunuz. Eğer ailenizden yana maddi sorunlar yaşıyorsanız, 2019 yılı size kendinizi toparlamanız için şans tanıyacak. Geçmişte karşınıza çıkan ancak değerlendiremediğiniz fırsatları tekrar yakalayacaksınız. Çalışma hayatınızla ilgili dertleriniz varsa üzerinizde baskı kurmaktan vazgeçeceksiniz. Geçmişinle başa çıkarken aynı hataları yapmamak adına kendinize söz verebilirsiniz.

AKREP

2018 yılın güçlü bir elveda de. Artık geriye bakmak istemeyeceğiniz, başınıza gelenleri düşünüp önünüze engel koymayacağınız bir 2019 yılı sizi bekliyor. Zaten şu zamana kadar en çokta içinden çıkamadığınız duygularınızdan çektiniz. Her ne kadar güçlü adımlar atsanız da düşündükçe, sorguladıkça aklınızı bulandırdınız. Şimdi bu duyguları bir tarafa bırakma zamanı. Yeni 7 yıllık bir yolculuk sizi bekliyor, hazır mısınız? Uranüs’ün 2019 yılının çoğunluğunda karşıt burcunuzda hareket etmesi size de devrim niteliğinde kararlar aldıracak. Hayatınızı zorlaştıran her etkiyi alt edeceksiniz. Siz adım attıkça, yaşamın güzelliklerle geldiğini göreceksiniz.

Aşk

İkili ilişkilerde kendi içinizde yaşadığınız değişim, artık sizi bambaşka biri yapacak. Hayatınızda büyük dokunuşlara neden olan tutulma aksları bir yandan farklı ülkeler ve kültürlere karşı da gelişmeleri beraberinde getiriyor. İlişkisi olmayan Akrep burçları bu seyahatleri esnasında hayatların aşkı ile tanışabilirler. Kıskançlık konusunda kendisini dizginleyemeyen bir Akrep burcuysanız, bu yıl işin ucunu daha da kaçırabilirsiniz. Eşinizi annesinden dahi kıskanmaya varacak duygular yaşayabilirsiniz. Yalnız bir Akrep burcuysanız, bir arkadaşınızın tavsiyesi ile katıldığınız organizasyonda ya da davette statüsü isinle aynı olan biri ile tanışabilirsiniz.

Kariyer ve Para

2019 yılında maddi anlamda verimli günler yaşayacaksınız. Bu süreçte oluşabilecek ufak tefek aksaklıkları da göz ardı etmelisiniz. Talih kuşunun yakınlardan uçtuğu bir döneme giriyorsunuz aslında. Hiç beklemediğiniz yerlerden azımsanmayacak paralar elde etmeniz, kendinize duyduğunuz güvenin de artmasına neden olacak. Göz önünde olduğunuz bir iş yapıyorsanız, rakiplerinizi sollamaya hazır olun!

YAY

2019 yılına güçlü duygularla gireceksiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını, hiçbir şeyin tesadüf olmadığını anlayacaksınız. Yaşamınızı daha iyi hale getirmek için, geçmişte kırdığınız insanlarla yeniden bir araya gelerek, tüm kırgınlıklara son vermek isteyeceksiniz. Çünkü 2019 yılının size en büyük öğretisi, geride pişman olacağınız hiçbir konu bırakmamak olacak. Yaşama bakış açınız, pusulanız olacak. Doğru yönde ilerlemek için canla başla çalışacaksınız. Uğradığınız haksızlıkların üzerine gitmekten korkmayacaksınız. Kendini geliştirmenin en önemli unsurlardan biri olduğunu bilmenize rağmen geçtiğimiz yıllarda kendinize istediğiniz zamanı yaratamamış olabilirsiniz. Bu yüzden bu yıl daha düzenli hareket etmeye çalışacaksınız.

Aşk

2019 yılında aşkı tanımlayacaksınız. 1984-1998 yılları arasında doğmuş bir Yay burcuysanız, ilişkinizle ilgili son yıllarda planlar yapıyor ve evlilik gibi bir neticeye henüz ulaşmadıysa, bu birlikteliği masaya yatırabilirsiniz. Eğer ilişkilerle ilgili sorunlar yaşamış ve yeni ayrılmış bir Yay burcuysanız, aşka tövbe edeceğiniz günler yaşayabilirsiniz. Ancak yılın başında ilişkiniz koptuysa bu dönem ettiğiniz yeminlerin şimdi hükmü kalmadığını göreceksiniz. Venüs’ü, 2019 yılında burcunuzda ikinci defa misafir edeceksiniz. Bu durum ilişkiler adına size yeni bir süreci işaret edecek.

Kariyer ve Para

Belki de hayattaki en büyük korkunuz birilerine mecbur olmaktır. 2018 yılında kendiniz için çok aşamalar kat ettiniz. Bazı kararlarınızda ne kadar haklı olduğunuzu bu yıl tecrübe edeceksiniz. İç huzurunuzu yakalayamadığınız bir yılı geride bırakırken iş hayatınızda istediğiniz gibi gitmedi. Şimdi tüm bu sorunları çözme zamanı diyor gökyüzü. 2019 yılı size yol gösteren insanları tanıma fırsatı sunacak.

OĞLAK

Kendinize ve çevrenize yenilik katacağınız 2019 yılına hoş geldiniz. Yeni yılın ilk aylarında geçen yılın yoğunluğu devam edebilir. Hareketli geçen günler, sizi biraz yoracak. Ancak kendinize fırsatlar yaratmaktan da geri kalmayacaksınız. Hobilerinize, yeteneklerinize zaman ayırdıkça motivasyonunuz artacak. 2018 yılında sizi köşeye sıkıştıran etkenleri bu yıla taşımak istemeyeceksiniz. Başıma ne geldiyse açık sözlülüğümden geldi diyen bir Oğlak burcuysanız, ifade biçiminizin ve tavrınızın değişeceğini de belirtmeliyim. Bu yıl, biraz daha kendi içinize çekilecek, yorum yapacağınız konuları özenle seçeceksiniz. 2019 yılı, gökyüzünde ender rastlanan toprak döngüsüne şahitlik ederken tüm tutulmalar burcunuzda etkili olacak.

Aşk                                                                                 

29 yıl aradan sonra burcunuza misafir olan yönetici gezegeninizin, 2019 yılının eylül ayına kadar geri gidecek olması size aşk konusunda çok şey öğretecek. 1984-1998 yılları arasında doğmuş yalnız bir Oğlak burcuysanız, iş yerinizde tatlı tartışmaların aslında bir sebebe hizmet ettiğini fark edeceksiniz. Evli bir Oğlak burcuysanız, evliliğinize yenilik katmak isteyecek, zamansız da olsa kısa seyahat ve organizasyonlar planlayacaksınız. 1989-1991 yılları arasında doğmuş bir Oğlak burcuysanız ve ilişkinizle ilgili bazı konularda kafanız karışıksa, bu yıl şüphelendiğiniz konularla ilgili çok önemli bilgiler önünüze gelebilir.

Kariyer ve Para

Yaşınız kaç olursa olsun, 2019 yılı size kendinizi sorgulatacak. Kariyerinizde istediğiniz yerde değilseniz, bu yıl artık somut adımlar atacaksınız.  Çevrenizdeki kişilerin hırslarını ve dağınıklıklarını, aslında konuştukları gibi yaşamadıklarını görmenize sebep olacak olaylar yaşarken, ortaklı bir işiniz varsa yollarınızı ayırmak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda bu yıl bir türlü karar veremediğiniz araba satın alımı için harekete geçebilirsiniz. Gücün yanınızda olduğunu hissettiğiniz olaylar yaşarken, bir projenizin onay alması sizi bambaşka noktalara getirecek.

KOVA

2018 yılı siz tam anlamıyla fark etmeseniz de değişim doluydu. Fark edemediniz çünkü elinizde somut değişiklikler pek yoktu. Haklısınız ancak bu sizin moralinizi bozmamalı. Çünkü siz değişime, gelişime en açık burçlardansınız. 2019 yılı sizi daha farklı bir havaya büründürecek. Sosyalliğinizden ödün vermeyeceksiniz ama tanıştığınız, görüştüğünüz her insana karşı sınırlarınızı da net bir şekilde ortaya koyacaksınız. Özgürlüğünüze düşkün biri olarak, 2019 yılında daha da bireysel hareket etmek isteyeceksiniz. Bazı anlarda bunu yapmanız zor olabilir. Gündelik hayatın akışına ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. Biraz daha sakin, planlı programlı hareket ederseniz, birçok konunun üstesinden rahatlıkla gelebileceğinizden şüpheniz olmasın.

Aşk

Bu yıl aşk konusunda kemerlerini takmanız gerekiyor. Son 2,5 yıldır ilişkisi olan ve ilişkinizin tutku üzerine kurulu olduğunu gözlemleyen biriyseniz, isteklerinizi daha net ortaya koyacaksınız. Emin adımlar atacak hatta belki de ilişkinin içine yeni yeni girdiğinizi fark edeceksiniz. 2016 yılının yaz aylarından itibaren evliliğinde sorunları olan bir Kova burcuysanız bu dolunayla birlikte, artık yeni bir dönemin geldiğini anlayacak ve yeni başlangıçlar yapmaya karar vereceksiniz. Sevgilinize dair şüpheleriniz varsa, bu yıl sosyal medyasını göz hapsine alacaksınız. Öyle ki bir dedektif gibi ince ince iz sürmeniz gerektiğini fark edeceksiniz.

Kariyer ve Para

Bu yıl yönetici gezegeninizin hızı sizi uyarıyor. Her zaman bildiğinizi okumaktan yana olan siz söz konusu maddi gelirler ve kariyer olunca bir adım geri atmayı tercih edeceksiniz. Gökyüzü kariyeriniz adına hiçbir şeyi oldubittiye getirmemenizi tavsiye ediyor. Kurumsal bir yerde çalışıyorsanız, bu yıl büyük işleri halledeceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Eğer geçtiğimiz yıl iş yerinizde bölüm değişikliği, iş yerinizde yükselebileceğinizi vurguluyor gökyüzü.

BALIK

2018 yılı hem ruhen hem de zihnen sizin için epey sıkıntılı geçti. İster istemez kendinize 2019 yılı da geçen yıldan farklı geçmeyecek diyor olabilirsiniz. Ancak gökyüzü, size yanıldığınızı bir kez daha gösterecek. Böylece kendinize ve hayatınıza karşı önyargılı olmamanız gerektiğini anlayacaksınız. 2019’in ruhunu en derinden hissedeceksiniz. Değişime karşı direnen tarafınızı kıracaksınız. Her ne kadar sakin ilerlemeye çalışsanız da bu kez risk almaktan korkmayacaksınız. Bu duruma en çok yakın çevreniz şaşıracak. Bu yıl gökyüzünde 5 adet tutulma gerçekleşecek ve bu tutulmaların etkisi ile siz de kendinize yeni kapılar aralayacaksınız.

Aşk

2019 yılında manevi olarak kendini iyi hissetmen, birlikteliklerine de olumlu yansıyacak. Sevgili Balık burcu, gönlün bu yıl aşkı tadacak. Bekâr Balık burçları, Güneş’in burçlarına geçtiği döngüde hayatlarının aşkıyla tanışacaklar. Kaderin cilvesi denilebilecek bir tanışma hikâyesi sizi bekliyor. Geçtiğimiz yıl sevgilisine haksızlık yapan bir Balık burcuysanız ya da sevgiliniz size haksızlık yaptıysa bu yıl her şey ortaya çıkacak. Evlilik arifesinde olan Balık burcuysanız, aileler arasında dengeye dikkat etmelisiniz.

Kariyer ve Para

Değişimi hayatının her alanında hissederken, geleceğe dair sağlam adımlar atacağın harika bir yıl yaşayacaksın. Geleceğine odaklandığın bir yılı geride bırakırken, 2019 yılında her şeyin çok daha farklı olmasını isteyeceksin. Eğer kendi işini yapan bir Balık burcuysanız ve son 7 yıldır işinizi büyütmek için var gücünüzle uğraşıyorsanız yeni yıl size emeklerinizin karşılığını verecek. Değişimden korkmayan size 2019 yılı çok iyi gelecek.

Burçlar Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu