Dizi / FilmOrdan BurdanYaşam

Saat Düşmesi Ne Anlama Gelmektedir? Vuslat 11. Bölümde Korkutan Olay

Vuslat 11. Bölümde heyecan dorukta. Yeni bölümde korkutan saat düşmesi ne anlama gelmektedir?

TRT 1‘in en sevilen dizilerinden Vuslat’ta taşlar yerinden oynuyor. Vuslat 11. Bölümde heyecan dorukta. Yeni bölümde korkutan saat düşmesi ne anlama gelmektedir?

Vuslat 11. Bölüm Neler Olacak?

TRT 1’in sevilen dizisi Vuslat’ın bu haftaki on birinci bölümünde Feride, Yalçın’a videoyu teslim etmekten son anda vazgeçer. Aziz’in evden taşınma haberi Perihan’ı çileden çıkartır. Kerem ile Sultan fotoğrafta gördükleri kişinin peşine düşerken, Yalçın’ı da beklenmedik bir sürpriz bekler. Kerem, karakola giderek komisere bir teklifte bulunur. Fırat, hastalığı halen devam eden Aneta’yı eve getirir. Eve geri dönen Fırat evle ilgili yaşananların hepsini öğrenir. Perihan, Nehir ile Aziz’in nişanını yapmaya karar verir. Kerem Nehir ile birlikte yeni bir oyun oynar. Şirkette çok ciddi krizleri arka arkaya yaşan Aziz, Salih Baba’yı ziyaret eder.

Saat Düşmesi Ne Anlama Gelmektedir? Vuslat 11. Bölüm

Saat çatlaması, aile bütçesinin kötüye gitmesi, masrafların artmasına delalet eder. Bu masraf aniden ortaya çıkacak ve hazırlıksız yakalanan ev halkı bundan dolayı sıkıntılar yaşayacaktır. Rüyada iş yeri saatinin çatlaması, işlerinizin bozulacağına, işlerinizde sıkıntılı dönemler yaşayacağınızın anlamına gelir. Kol saatinizin çatlaması ise yapmanız gereken bir işi zamanında yapmadığınız için o işin artık bir geçerliliğinin kalmamasına işarettir. Saat kırıldığı zaman bir şeylerin ters gittiğini düşünmektedir.

Vuslat 11. Bölüm Fragman

Vuslat Dizisinde Sözleriyle Yol Gösteren “Meczup Abdullah” Kimdir? Abdullah Efendinin Sırrı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu