Yaşam

Oku Serimizde Bugün “Hercai” Sümeyye Ezel Koç

Son dönemlerin en çok okunan kitabı "Hercai" genç yazar Sümeyye Koç'a aittir. Diziyede uyarlanan kitap imkansız bir aşkı,nefretle büyüyen bir genci ve masum bir kadının hayat hikayesinin konu edinmektedir.

Son dönemlerin en çok okunan kitabı “Hercai” genç yazar Sümeyye Ezel Koç’a aittir. Diziye de uyarlanan Hercai kitabı imkansız bir aşkı, nefretle büyüyen bir genci ve masum bir kadının hayat hikayesinin konu edinmektedir. Üniversite öğrencisi olan Sümeyye Koç’un ilk kitabıdır ve iki seriden oluşmaktadır.

Hercai Kitabı Konusu

Her şey, zamansız bir ölüm yüzünden başladı. Bu ölüm beraberinde, körpe bir yüreğe öfke ve kin getirdi. Aradan uzun, çok uzun yıllar geçti. Genç bir adamın kalbi ve ruhu birbirinden harap duygularla, acımasızca perçinlendi. Öyle ki, bu hissiyatlar onu uçurumun kenarına sürükleyebilecek kadar tehlikeli hale gelmişti. Yaralı bir mazinin ona bıraktığı en acı hatıra, yüreğinden tüm merhameti söküp atmasına neden oldu. Kara bir kilit vurup derin dehlizlere kapattı vicdanının çığlık çığlığa haykıran sesini. Merhameti ne zaman isyan etse, hep o anı hatırladı. Gözüne uyku girmeyen kara bir gecenin sonunda, akla zarar bir karar aldı! Ait olduğu topraklara gitmeye karar verdi genç adam. Çünkü her şey orada başlayacaktı, yıllar önce orada bittiği gibi… Ve Miran Karaman! Kusursuzca hazırladığı planla, ant içtiği intikamını almak için hazırdı. Yüreğinde kor bir öfke, dilinde kahrolası bir yemin vardı. Şimdi vakit, ödeşmeyi arzulayan deli yüreğini susturma vaktiydi. İçindeki öfkenin bir nebze soğuması için masum bir can yakacaktı… O can kim mi? Reyyan Şanoğlu! “Geceye bir selamım var. Andım olsun ki, adımı ezberleyecek bu şehir!”.

Sümeyye Ezel Koç Kimdir?

Sümeyye Koç, 22 yaşında bir üniversite öğrencisidir. Yazmaya lise yıllarında başlayan Sümeyye Koç, yaklaşık iki yıl önce Wattpad ile tanışmış ve o zamandan bu yana da düzenli olarak hikayelerini yazmaktadır.  Wattpad’ta yazdığı Hercai romanı büyük beğeni toplamıştır. Sümeyye Koç’un Hercai romanı Epsilon Yayınevi tarafından kitap olarak yayımlanmıştır. 2017 yılında Epsilon Yayınevi etiket ile çıkan Sümeyye Koç’un Hercai romanı yazarın yayımlanan ilk kitabıdır. Sümeyye Koç’un Hercai romanı kitap olarak yayımlanır yayımlanmaz büyük ilgi görmüş ve çok satan kitaplar listesinde yer almıştır.

Sümeyye Koç’un Hercai romanının devam niteliğindeki Meftun romanı da yine Epsilon Yayınevi etiketi ile 2019 yılında yayımlanmıştır. Sümeyye Koç’un Hercai 2 Meftun kitabı da ilk kitabı gibi kitapseverlerden tarafından yoğun bir ilgiyle karşılaşmıştır. Sümeyye Koç’un Hercai kitabı 2019 yılında aynı adla televizyon dizisine uyarlandı. Hercai dizisi yayınlanan ilk bölümünden itibaren izleyiciler tarafından büyük beğeni toplamıştır.

Atv’nin Yeni Dizisi “Hercai” Konusu Nedir? Oyuncular Kimlerdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu