Dizi / FilmOrdan Burdan

Dila’dan Kuzgun’a Aşk İtirafı! Kuzgun 4. Bölümde Aşk Dolu Anlar

Star TV'nin Kuzgun dizisi hız kesmeden devam ediyor. Bu hafta ki bölümde neler olacak? Dila'dan Kuzgun'a aşk itirafı!

Star TV‘nin Kuzgun dizisi hız kesmeden devam ediyor. Bu hafta ki bölümde neler olacak? Dila’dan Kuzgun’a aşk itirafı! Kuzgun 3. bölümde; Kuzgun Şeref ile yaptığı anlaşmadan sonra Rıfat’ı ortadan kaldırmak için yeni bir plan yaparken Dila, Kuzgun’u Kesik ile yan yana görünce büyük şok yaşıyor. Kuzgun yıllar sonra kardeşi Kumru ile karşı karşıya geliyor ve bu karşılaşmaya Meryem de şahit oluyor. Kuzgun intikam ateşi ile yanıp tutuşurken Kesik’in vurulması ile ağır bir darbe alıyor. Rıfat birilerinin onu ortadan kaldırmak için harekete geçtiğinden haberdardır. Dila Kuzgun’a yeniden güvenmek isterken çok tehlikeli bir hamlede bulunuyor. Kuzgun 4. Yeni bölüm fragmanı geldi.

 Kuzgun 4.Bölüm Fragman

Kartal’ın, Kuzgun’un ağabeyi olduğunu öğrendiğinin anlaşıldığı ve ona candan yaklaştığı tanıtımda, Kuzgun’un tavrının ne olacağı ise merak uyandırıyor. Kuzgun’un intikam planındaki yol haritasını Terzi Derviş’e anlattığı ve Rıfat’ın aile masasına oturarak, düşmanının kalesine girdiği, Bora’nın, babasının intikamını almak için bir ipucu bulunmasını istediği, Ali’nin Rıfat’ı, nefret ettiği Kuzgun’a karşı doldurduğu tanıtımda, Kuzgun ile Dila arasında yaşananlar ise gerilim ve heyecanı tırmandırıyor.

Kuzgun “Rıfat Bilgin” Sofrasında! Kuzgun 4.Bölüm 2.Fragman

Kuzgun 4. Bölümde Neler Olacak?

Kuzgun, yaralı haldeki Rıfat’ı da alır ve olay yerinden hızla uzaklaşırlar. Ancak arkalarında çok önemli bir delil ve bir de görgü tanığı bırakmışlardır. Şeref’in vurulduğu haberi çok kısa bir süre sonra Bora’ya ulaşır. Bu haberi, zoraki getirildiği restoranda Dila da öğrenir ve tavırlarından hiç hoşlanmamış olsada Bora’yı yalnız bırakmaz. Kartal, Kuzgun’un ağabeyi olduğunu öğrenir, yolunu gözler ve yılların özlemiyle mahallede önüne çıkar. Bu anlara Meryem de şahit olur ve Kuzgun’un vereceği tepkiyi, gizlice takip eder. Kumru da Kuzgun’un karşısına çıkar ve tamirhanedeki yangınla ilgisi olup olmadığını sorar. Aldığı cevap Kumru’yu şoke eder. Dila ile Meryem arasında da yıllar sonra büyük bir yüzleşme yaşanacaktır. Dila, Kuzgun’a doğumgünü sürprizi yapar. Mutlu başlayan, sürprizlerle renklenen, romantizmle örülen, Dila’nın Kuzgun’a aşık olduğunu itiraf etmesiyle rüyaya bürünen günleri, ikisinin de hiç tahmin edemeyecekleri bir şekilde sonlanır. Öte yandan Bora, babasının öldürülmesiyle ilgili her bir ayrıntıyı titizlikle incelemekte ve adım adım iz sürmektedir. Büyük bir savaş kapıdadır ve bu savaşın, intikam planını ilmik ilmik ama sapasağlam ören Kuzgun’u da içine alması kaçınılmazdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu