Dizi / FilmOrdan Burdan

Aziz İle Feride Yakınlaşıyor!!! Kerem Öyle Bir Şey Yapıyor ki Aziz’i Kimse Durduramayacak! Vuslat 8.Bölüm Fragman

TRT 1'in heyecanla devam eden dizisi Vuslat'ın 8. bölüm fragman yayınlandı.

TRT 1’in heyecanla devam eden dizisi Vuslat’ın 8. bölüm fragman yayınlandı. Merakla izlenen dizide bir daha ki hafta neler olacak ? Aziz Kerem’den intikam alacak mı ? Feride ile Aziz yakınlaşmaya mı başlıyor ?

Vuslat Son Bölümde Neler Oldu

Kerem ve Aziz arasında ipler gerilirken, Aziz, Altan’a Kerem ile hesaplaşmanın vaktinin geldiğini ve büyük bir fırtınanın çıkacağını söylüyor. Aziz’in bu sözlerinin ardından Korkmazer Holding’te Yönetim Kurulu toplanıyor. Aziz, Kerem’in de bulunduğu toplantıda babası Tahsin’i devre dışı bırakarak holdingteki işlerinden el çektiriyor. Kerem bu sözleri duyar duymaz yeni bir savaşı başlatıyor. Bu arada hastaneden yeni çıkan Perihan Aziz’in Kerem ile ilgili kararını öğrenince çok mutlu oluyor.

Oğlunun kendisinin onayını almadan Kerem’i saf dışı bırakması Tahsin’i şoke eder. Kerem, Aziz ile kavgasının ardından Tahsin’e gidiyor. Tahsin’den Aziz meselesine bir çare bulmasını isteyerek, “Abimin çaresine bak” diyerek tehtidvari sözler sarf ediyor. Tahsin Aziz ile konuşmaya gittiğinde ikinci şoku yaşıyor. Aziz, babası Tahsin’e ”En acısı ne biliyor musun? Katil olduğunu bildiğin bir babayı sevmek!” diyor. Tahsin, Aziz’in Kerem ile ilgili hamlesine karşılık vermek istiyor ve harekete geçiyor. Tahsin’in amacı Aziz’e bir ders vermektir. Telefonla aradığı kişiye büyük bir temizliğe ihtiyacı olduğunu söylüyor.

Bu arada Faik kızı Feride’ye Süleymanların onu istemeye geleceğini anlatıyor. Feride de bunu kabul ediyor. Aziz, Feride’yi istemeye geleceklerini ve akşam söz kesileceğini öğrenince soluğu onun yanında alıyor. Feride’nin kapısını çalıyor. Feride karşısında Aziz’i görünce çok şaşırıyor. Aziz, “Yapma! Lütfen” diyerek onu durdurmaya çalışıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu