Dizi / FilmOrdan Burdan

Bird Box (Kuş Kafesi) İzle

Netfilx'in muhteşem filmlerinden...Son anına kadar neler olabileceğini kestiremeyeceğiniz hayatta kalabilme mücadelesi...

Netflix’in muhteşem filmlerinden Brid Box, Josh Malerman’ın Kafes adlı kitabından uyarlanmış bir filmdir. Yönetmen koltuğunda Oscar ödüllü Susanne Bier’ın oturduğu filmde Sandra Bullock oynamaktadır.

Filmin Konusu :

Bird Box, peşlerinde olanlardan kurtulmak için gözleri bağlı bir şekilde yola koyulan bir kadın ve çocuklarının hikayesini konu ediyor. Her şey tam beş yıl öncesinde başlar. Başlangıçtan bu zamana kadar hayatta kalmayı başaran Malorie (Sandra Bullock) ve iki çocuğu için hayat bu süreçte hiç de kolay olmaz. Nehir kenarında terk edilmiş bir evde kalan aile, bugünlere her adımlarını planlayarak gelir. Ailesini güvende olabilecekleri bir yere götürmenin hayalini kuran Malorie ve çocukları için artık gitme vakti gelmiştir. Bu yolculuk oldukça tehlikelidir.Tek bir hataları ölümlerine sebep olabilecektir. Her şeyden önemlisi de yolculuk sırasında ne olursa olsun gözlerinin bağlı olması gerekir. Zekalarına ve geliştirdikleri duyma yetilerine güvenerek çıktıkları bu yolculukta Malorie ve çocukları yalnız değildir. Peki onların peşinde olan insan mı, hayvan mı, yoksa bir canavar mıdır ?

 

Oyuncular :

Sandra Bullock

Trevante Rhodes

John Malkovich

Vivien Lyra Blair

Julian Edwards

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu