Kişisel Bakım

Hamilelikte Çatlaklara Karşı En Etkili 4 Ürün

İşte hamilelikte ya da kilo alıp vermeden oluşan vücut çatlaklarına karşı en etkili 4 ürün.

Cildin yapısal proteinlerinin sertleşmesi ve cildimizin esneme gerektiren durumlarda, esnekliğini kaybetmesi neticesinde yoğun bakıma ihtiyaç duymaktadır. Bu konuda size yardımcı olacak arkadaşları araştırdık ve aralarından en iyi 4 ürünü sizler için derledik. İşte hamilelikte ya da kilo alıp vermeden oluşan vücut çatlaklarına karşı en etkili 4 ürün.

Hamilelikte Çatlaklara Karşı En Etkili 4 Ürün

1. Bio Oil

Kim Kardashian’ın da favorilerinden olan Bio Oil, çatlak oluşumunu engeller, ciltteki kuruluğu giderir, yaşlanma belirtilerinin önüne geçer ve  cilt lekelerine iyileştirir. Güçlü formülüyle sayesinde kadınların en çok tercih ettiği bakım yağlarındandır.

Bio Oil – Cilt Bakım Yağı

2. Nuxe Huile Prodigieuse

İçeriğindeki 7 farklı bitkisel yağdan oluşan bu ürün anti-oksidan özelliği taşımaktadır. Nuxe Huile Prodigieuse vücuttaki çatlak izlerine karşı en etkili iyileştiren ürünlerdendir ve kokusuyla da sizi büyüleyecektir.

Nuxe Huile Prodigieuse

3. Lierac Phytolastil Stretch Mark Prevention Gel

Nem desteği vererek cildin elastikiyetini artıran Lierac Phytolastil Stretch Mark Prevention Gel; ciltteki gerginliği azaltarak etkin bir bakım sağlamaktadır. İçeriğindeki aslanpençesi, sarmaşık ve zemberek otunun etkileri sayesinde cildinizin tüm bakım ihtiyacını karşılamaktadır.

Lierac Phytolastil Stretch Mark Prevention Gel

4. L’Occitane Almond Smoothing and Beautifying Supple Skin Oil

Ciltteki kuruluk ve sarkmayı gideren bu ürün, aynı zamanda içerisinde bulunan ketencik yağı ile de cildin esnekliğini ve konforunu korumaktadır. İçeriğindeki %50’den fazla badem yağıyla cildinizin tüm nem ihtiyacını karşılayacaktır.

L’Occitane Almond Smoothing and Beautifying Supple Skin Oil

Emzirme Döneminde ve Hamilelikte Nasıl Beslenilmeli, Alınan Kilolar Nasıl Verilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu