Dizi / Film

Gönül Dağı 24. Bölüm 2. Fragmanı

Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Cihat Süvarioğlu, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar ve Nazlı Pınar Kaya‘nın baş rollerinde oynadığı Trt1’in sevilen dizisi Gönül Dağı’nın 24. Bölüm 2. fragmanı yayında..

Berk AtanGülsim Ali İlhanCihat SüvarioğluEcem ÖzkayaFerdi Sancar ve Nazlı Pınar Kayanın baş rollerinde oynadığı Trt1’in sevilen dizisi Gönül Dağı’nın 24. Bölüm 2. fragmanı yayında..

Gönül Dağı 24. Bölüm 2. Fragmanı

Gönül Dağı 23. Bölüm Özeti:

Halime’nin olur vermesiyle birlikte Taner ve Dilek’in önündeki tüm engeller kalkmış olur. Yakın zamanda Taner ve Ailesi, Dilek’i istemeye gideceklerdir. Dilek ve Gülsüm, bu isteme gecesine hazırlanırken, öte tarafta Taner ve amca oğulları ise Aziz’in annesinin yürüyebilmesi için icatlarını tamamlamışlardır. Herkesin aklında tek bir soru vardır: Aziz’in annesi yürüyebilecek midir? Heyecanla isteme gecesi yaklaşırken, amca oğullarını zora sokacak olan sürpriz ne olacaktır? Aynı şekilde isteme gecesinde Dilek’i ziyaret edecek olan gizemli misafir kim çıkacaktır? Fadime’yle ilgili şok bir gerçeği öğrenen Cemile ne yapacaktır?

Gönül Dağı 24. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu