Dizi / Film

Tövbeler Olsun Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Trt1'de başlayacak olan aile komedisi Tövbeler Olsun dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu..

Başrollerini Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu ve Erkan Can’ın paylaştığı, yönetmen koltuğunda ise Serdar Akar’ın yer aldığı “Tövbeler Olsun” dizi setinden keyifli anlar yansımaya başladı. Çekimleri de bir o kadar neşeli geçen sıcacık aile komedisi “Tövbeler Olsun” yakında TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Tövbeler Olsun dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen, Sercan Badur, Mert Carim, Merve Erdoğan, Mert Denizmen, Semiha Bezek, Naz Çağla Irmak, Batuhan Aydar, Kerem Muslugil, Tolga Canbeyli, Cansu Kurgun, Ozan Güçlü ve Duru Baykal gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Proje tasarımı Hasan Kaçan’a ait olan dizinin yapımcılığını Mustafa Fener üstleniyor. Dizinin senaryosu ise Haluk Özenç, Oktay Berber, Cankut Okutur ve Hüseyin Kaçan imzasını taşıyor.

Tövbeler Olsun Konusu

Tövbeler Olsun dizisinde; başarılı ama “pinti” bir mücevher imalatçısı olan Horanta Holding’in patronu Namzet Horanta’nın, pintilikten cömertliğe giden büyük değişimi; bu değişimin “hatme çiçeğim” diye sevdiği ve seslendiği karısı Latife, kızı Nazmiye, oğulları Sinan ve Buğra’yı nasıl etkilediği; bu değişim sayesinde, eski ortağı ve en büyük düşmanı olan Osman ile hayat çizgilerinin kesişmesine dair kimi düşündüren, daha çok da güldüren birbirinden ilginç olaylar zinciri yaşanacak.

Tövbeler Olsun 1.Bölüm Fragmanı

Tövbeler Olsun İlk Tanıtımı

Tövbeler Olsun İkinci Tanıtımı

Tövbeler Olsun Oyuncuları

Güven Kıraç

İpek Tuzcuoğlu

Erkan Can

Çiçek Dilligil

Ünal Silver

Seda Türkmen

Sercan Badur

Mert Carim

Merve Erdoğan

Merve Erdoğan - Diziler.com

Mert Denizmen

Semiha Bezek

Naz Çağla Irmak

Batuhan Aydar

Kerem Muslugil

Tolga Canbeyli

Cansu Kurgun

Duru Baykal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu