Dizi / FilmOrdan Burdan

Sefirin Kızı Yeni Sezon Tanıtımı Yayında

Star Tv'nin sevilen dizisi Sefirin Kızı merakla beklenen yeni sezon fragmanı yayınlandı.

Neslihan Atagül Doğulu, Engin Akyürek, Uraz Kaygılaroğlu gibi oyuncuların başrollerini paylaştığı Sefirin Kızı yeni sezon ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Sefirin Kızı 17. bölümüyle 22 Haziran Pazartesi günü sezon finali yapmıştı. Dizinin yayınlanan 2. sezon tanıtım fragmanı ise seyircisinde büyük heyecan uyandırdı. İşte o merakla beklenen Sefirin Kızı 2. sezon tanıtım fragmanı.

Melek’in kaybolması ve Sancar’ın denize düşmesiyle heyecanlı bir sezon finali yapan Sefirin Kızı’nın yeni sezon fragmanında, Nare’nin konağa getirilmesi ve vurulması çarpıcı gelişmelerden oldu. Gediz’in Nare’ye yaptığı aşk itirafıyla Sancar’ı karşısında bulması ise dikkat çekti.

Sefirin Kızı Yeni Sezon Tanıtımı Yayında

Nare, kızı Melek’in velayetini alıp memleketten gitmeye karar verir. Sancar’ın baba olmaya hazırlandığı bu memlekette, artık ne Nare ne Melek için yer yoktur. Elvan’a da Efeoğlu erkeklerinden uzakta yeni bir hayat teklif eder; ‘bizimle gel, üçümüz yeni bir dünya kuralım’ der.

Gediz ise bunu yeni bir hayat değil yeni bir kaçış olarak görür ve çok öfkelenir. İlk defa Nare’nin yanında durmaz. Hatta ona ihanet etmeyi göze alır.

Sevdalı olduğu kadının adını anmamaya tövbe etmesiyle başa çıkmaya çalışan Sancar, Nare’nin gideceğini öğrenince delirir. “Sen gidersen ben çok kötü bir adam olurum” der Nare’ye, “Kızımı alırım, konağa koyarım.”

Sevdalılardan biri ölürse destan, yaşarsa yalan olur ya. Peki iki sevdalı velayet savaşına kalkışırsa ne olur?

”Arıza” Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Kırmızı Oda Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu