Dizi / Film

”Arıza” Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Güçlü kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile Show TV’nin iddialı dizisi, O3 Medya imzalı “Arıza” dizisi çok yakında Show Tv'de.

Show TV’nin yeni sezonda ekrana gelecek iddialı dizisi, yapımına O3 Medya’nın imza attığı, başrollerini Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza’nın çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

İstanbul’da gerçekleştirilen çekimlerden yeni kare sevilen oyuncular Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’dan geldi. Uyumları ile göz dolduran ikilinin fotoğrafı sosyal medyada büyük ilgi görürken Sarıtaş ve Turan’ın hayranları arasında da beklentiyi arttırdı.

Show TV’nin yeni dizisi, yapımına O3 Medya’nın imza attığı, başrollerini Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı, “Arıza” nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Kemal Burak Alper, Duygu Akdeniz, Sıla Gözüm, Gökay Müftüoğlu, Burak Demir ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

“Arıza” nefes kesen hikayesi, sürükleyici temposu ve güçlü isimleri ile çok yakında Show TV’de!

”Arıza” Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

”Arıza” Dizisi Konusu

Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide’nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir. Ali Rıza ile müşterisi Halide’nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir. Arıza; bir taksicinin, şehrin krallarıyla girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadıkları tehlikeli aşkın hikayesini anlatıyor.

Yapım: O3 Medya
Yönetmen: Recai Karagöz
Senaryo: Ozan Aksungur

”Arıza” Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Tolga Sarıtaş (Ali Rıza)

Tolga Sarıtaş, yeni dizi "Yarım Kalan Aşklar"ın kadrosunda

Ayça Ayşin Turan (Halide)

Ahmet Mümtaz Taylan

Olgun Toker

Olgun Toker Kimdir?

Dilara Aksüyek

Cavit Çetin Güner

Yağız Can Konyalı

Yeşim Salkım

Kırmızı Oda Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Mucize Doktor 29. Bölüm Fragmanı Yayında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu