Dizi / Film

“Nare, Sancar’ı affedecek mi?” Sefirin Kızı 13. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Nare, Sancar'ı affedecek mi?

Sefirin Kızı 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Nare her zaman olduğu gibi Sancar’ın en zor gününde yanında oluveriyor. Sancar Akın’ı vurmaktan geri adım atmazken Nare’ye “Affetmezsin beni değil mi?” diye soruyor. Peki Nare bu soruya ne cevap verecek…

Sefirin Kızı 12. Bölümde Neler Oldu?

‘Uzun ince bir yoldayım’
Sancar ve Akın, birbirlerine doğru yürüdükleri bir yola girerler. Nare ve Gediz ise, bu yolda onları karşılaştırmamak için canhıraş bir mücadeleye girişirler.

İnsanların zaaflarını kullanmakta bir sınırı olmayan Akın, topal biriymiş gibi davranarak Zehra’yı adım adım tuzağına çeker. Zehra’nın kader ortağını bulma heyecanı, en çok Kavruk’un canını yakar.

Akın Zehra’ya tuzak kurarken, bir tuzak da ona kurulmaktadır. Güven ve Kerem, Akın’ı kirli bir açık artırmaya koyarlar. Eğer açık artırmayı Nare ve Gediz kazanırsa Akın’ın sonu hapis, Sancar kazanırsa mezar olacaktır.

Nare, asla affetmeyeceği bir adam uçurumun kıyısında yürürken aşağı bakmasın diye kendini parçalarken bir sinir krizi geçirir. Ama bu kriz, Sancar’ı uçuruma daha da yaklaştırır.

Sonuna giden o ince ve uzun yolda, Sancar’ın bir ayağı kıyıda, bir ayağı boşluktadır ve Nare Sancar’ın inandığını, tek bir kelimeyle anlayacaktır.

Sefirin Kızı 13. Bölüm Fragmanı

Öğretmen 2. Bölüm 3. Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu