Dizi / Film

Öğretmen 2. Bölüm 3. Fragmanı

Fox TV ekranlarında başlayan Öğretmen dizisinin ilk bölümü yayınlandı. İzleyicilerden yoğun ilgi gören dizinin ilk bölümündeki heyecanlı sahneler dikkat çekti.

FOX TV’nin yeni dizi Öğretmen ilk bölümüyle büyük ilgi topladı. Heyecanlı bir sonla biten ilk bölümün ardından ikinci bölüm fragmanları merakla beklendi. İşte Öğretmen 2. bölüm 3. fragman…

Öğretmen 2. Bölüm 3. Fragmanı

Öğretmen…

Hikayenin baş kahramanı olan fizik öğretmeni Akif Erdem; öğrencilerine bir “insanlık dersi” vermek istemektedir. Yalnız Akif Öğretmen; bildiğimiz, alıştığımız öğretmenlerden daha farklı bir ders anlatma yöntemi kullanmaktadır.

Akif Erdem, bu son dersi için öncelikle Küçükkapı Lisesi 12A sınıfını rehin alır ve bir bomba kullanarak sınıfı okulun geri kalanından kopartır. Çocuklar ve Akif artık dışarı çıkamayacaklardır… Ve Akif Öğretmen; çocuklara bir soru sorar; “12A sınıfı öğrencisi Rüya Örnek’in ölümüne aranızdan kim sebep olmuştur?”

Rehin alınan gençlerin bu durumdan kurtulmalarının tek bir yolu vardır; doğruyu söylemek!

Çocuklara ve hatta tüm ülkeye “iyi insan” olmanın önemini anlatan, empati kurmayı ve düşünmeyi öğreten Akif Öğretmen’i zamanla anlayacak ve çok sevecek olan öğrenciler; yaptıkları yanlışların farkına varıp son derslerini başarıyla tamamlayacaklardır.

Mr. Hiiragi’s Homeroom (Öğretmen) Japon Uyarlaması

Sefirin Kızı 12.Bölüm Ön İzleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu